Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kemik Kanseri deneyimlerim

umutvardır

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Öncelikle bu hastalığa yakalanmış hastalara veya yakınlarına acil şifalar diliyorum.

bu konuyu açmamdaki amaç durumumu sizlere azda olsa bir fikre sahip olmanızı istememdir.

hastalığım bu yaz nüksetti, sağ kolumda çok şiddetli bir ağrı başladı bilek ve dirsek arasında şiddetli olan bu ağrıyı ilk önce kas yırtılması olarak düşündüm.fakat; ikinci gün sızıyla başlayan ağrı dayanılmaz ağrılara dönüştü kolumu kaldıramıyor hiç bir işilevi yerine getiremiyordum.

Fazla beklemeden doktora gittim en iyi doktorları araştırmaya başladım. Alanında uzman olan doktorların benden istedikleri röntgen ve sonrasında emar oldu. Ağrım 3.gününde yarı yarıya azaldı ve 4.gününde geçti.

Emar sonucunda orada bir tümor olduğu ve iyi huylu olarak göründüğüydü... gittiğim dr.lrın hepsinin gördükleri ve bana söyledikleride bu oldu.

Tam neticeyi öğrenmek için alanında Türkiye'nin en iyilerinden olan DOKTOR Harzem Özger ortopedi ve travmatoloji uzmanına gittim. Doktor araştırıyorsanız bu doktoru da LÜTFEN düşünün EN EN iyilerindendir.

Bana muaynede kolun iki kemik arasında iyi huylu gibi görünen bir kitlenin olduğunu ve benden tomografi çektirmemi istedi.

Eğer gerekirse tam olarak anlaşılabilmesi için minik bir parça alınarak biopsi yapılabileceğini söyledi ve gerekmedikçe ameliyata da yaklaşmadı.Hastalığın seyri bu şekilde kontrol altında bakılarak tedaviye devam edileceğini söyledi.Şimdi tedavi sürecine devam ediyorum.

Ağrılarınız varsa ertelemeyin hemen doktora gidiniz.

Önemsemedikleriniz bazen çok ama çok ÖNEMLİ olabiliyor.

Üst Alt