Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kemik tümörü için hangi oranda rapor verilir?

Gokhan57

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
1
Selamlar, mevcut %58 raporum var hastalıklardan dolayı. Çekilen bir MR sonucu şans eseri kemik tümörü tespit edildi. İlk muayeneyi oldum 6 ay sonrasına MR çekimi ve değerlendirilme yapılacak. Yani şuan kayda alınmış bir durum yok ama tümör var. Bu tür hastalıkta ben mevcut raporuma ekleme yaptırabilir miyim? Ya da bu hastalık için belirli bir oran var mı? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Kemik tümörü ama ne tümörü..Malign mi..Benign mi?🙂
Muhtemelen mm bir lezyon.

6 ay içinde büyüme varmı yokmu ona bakılacak..1cm veya üzeri olsaydı zaten biyopsi veya farklı işlemler yapılırdı.

Henüz ne olduğu belli olmayan bir patoloji..takip önerilmiş.

Şu aşamada puan alamazsınız..6 ay sonra değerlendirildiğinde büyüme varsa ki inş büyümez,. tekrar yazarsınız veya doktorunuzla konuşursunuz.

@Gokhan57,

@OğuzHan112, Selamlar, verdiğiniz cevaplar gayet mantıklı olmakla makul şu aşama da. Çok teşekkür ederim. Bazı konular da hakkınız var 19mm×13mm şuan, çeşiti konusun da malumatım yok. Sizin de dediğiniz gibi 6 ay sonra kontrol var o zaman netleşecek. Tekrardan teşekkür ederim. :)

Üst Alt