Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kemik uzatma ameliyatı ile 3,6 cm uzadı bacağım.

xgulx

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
sn. arkadaşlarım ben bacak uzatma ameliyatı oldum 1 sene old.ve şimdi hiç bir problemim yok (3,6 cm di kısalık) ayağımda da herhangi bir aksaklık yok her hareketimi kolaylıkla yapabiliyorum ameliyat olcaklar bence korkmasınlar ben ameliyatlı olduğum sürede de çok fazla zorluk çekmedim okuluma bile gittim çok rahat bir dönem geçirdim doktorum yönünden de çok şanslıydım bu işte doktorun çok önemi var arkadaşlar

nerde olduğa dair bilgileri de paylarşırsan makbule geçeriz xgulx arkadaşımız..

teşekkürler...

sn.espirili ben ameliyatımı çapanın oralarda emniyet müdürlüğü karşısında bulunan 29 mayıs hastanesinde oldum sana tavsiye edebilirim doktorum da
c. burak boynuk
ben hiç bir sorun yaşamadım inş.sen de iyileşirsin.

merhaba arkadaşlar ben kalça çıkığı ve uzatma ameliyatını birlikte oldum uzatmam tamamlandı ama ilazoravları hala çıkarmadı doktor bey kemik gelişmesini bekliyor şuanda kısalığım kalmadı hepinize çok geçiş olsun Allah yardımcımız olsun

çelik arkadaşım linkini okudum çok tşk.bende sorumu sordum.

Tdv 29 Mayıs Özel İstanbul Hastanesi

Adres : VATAN CD. 29 MAYIS SK. NO 3 MİMAR SİNAN MAH. İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YANI 34250 FATİH - İSTANBUL
Tel: 0212 453 29 29
Fax: 0212 453 29 00
burda oldum

Enteresan gerçekten uzatma amleliyatlarının sorunlu olduğunu sanıyordum .peki polio sekeli hastalığı içinde tedavisi varmı doktorun acaba...

onu bilmiyorum çelik arkadaşın verdiği linkten sorabilirsiniz dr.a

sanırım bu iletiyi bana değil y.ırmak arkadaşımıza yazdın

teşekkürler...

Geçmiş olsun kardeşim :)

Darısı diğer hastaların başına :)

merhaba arkadaşlar benim sorum xgulx arkadaşa ben 29 yaşındayım 11 aylıkken felçlik geçirdim şimdi sağ bacağımda 4cmlik kısalık var ameliyatı düşünüyorum
Burak BOYNUK ta olmayı düşünüyorum 3cm uzatçak soru işaretleri bitmiyo tabiki olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum çok araştırdım uzatmadan önce ayak ameliyatı olcam mesajıma cevap yazarsanız çok evinirim.........

Öncelikle bütün arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Uzatma konusunda yeni bi sistem uygulanmaya başlanmiş. Uzaktan , kumandayla uzatma yapiliyo. Dünyada üçüncü turkiyede ilk olarak yapılmış. Haberi bilgisi olan var mi acaba??

Üst Alt