Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kendimle Kaçamak...

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
sonbahardokulenyaprakla.jpg

Günler önceden hazırladım valizimi :) Yıkadım , ütüledim ... Çekmece kokusu sevmem ben huyum kurusun. Elime aldığım her kıyafet yeni yıkanmış kokmalı .Özenle katlayıp yerleştirdim uzun kollu tişötlerimi , ince hırkamı , eşofmanlarımı , yağmurluğumu , çoraplarımı , gerek olan/olabilecek her şeyin küçük seyahat boylarını ... İnce ayrıntıya kadar düşündüm artık ne olur ne olmaza hazırladım her şeyi :eek:

Gidiyorum... Sonbahar gezgini olacağım bu yıl, fotoğraf makinam da anlara eşlik edecek. İçimde aklı bir karış havada coşku yerine , dingin bir huzur var .

Unutmadan ... Gripin ... Soğuklalgınlığına birebir :p E bu kadar önlemden sonra onu almadan olmaz .

fizy / videomusic.

Terkederken yanına al kara kaplı defterini ...

Her nereye gidersen
Kendinle yüzleşirken
Kimse duymaz yalan söyle
Terkettiğin şehirler , yarım kalmış şiirler
Sustukların büyür içinde ...

Terketmek lazım lazım bu şehirleri.. Gitmek , kaçmak lazım ama nereye?

SLM;FOTODAKİ SARI YAPRAKLAR VE KULLANDIĞIN KELİMELER ALDI BENİ VE SONBAHARIN HÜZÜNLÜ ,HUZURLU ORTAMINA ATTI.TŞK.

Kendimi götürüyorum buralaradan , bakalım yollar nereye çıkacak Medişim :)

Size de selam olsun , huzur verdiysem ne mutlu bana :eek:

Yahu o yapraklara biz gazel diyoruz:) çocukluguma götürdü yapraklar beni:) Kurumuş gazelleri toplar yakardık:) O gazel kokusunu unutmam imkansız.) Ay ya... sokaklar gazel dolardı... üstünde yürümek bir ömür, bakmak bir ömür, onlarla yaşamak ayrı bir ömürdü bizim için...
Canım yuregine sağlık. gazeller var ya işin içinde bavulun sanırım guzel bir yere kesin götürür seni...
mucuks:)

Bizim cadde boydan boya çınar ağacı , bu yapraklar üzerinde yürüyorum bugünlerde. Hoşuma gidiyor bu görüntü , buraya da yansıtayım dedim :)
Muckss:)

Yine mevsim hazan... Edip Cansever, sonbaharı tanımlıyor:
Hohlayıp siliyorum iyice
Gözlüğümün camlarını
Göğe bakıyorum gözlerimi kısarak
Güneye gidiyor bir leylek sürüsü
Keşke ben de bir leylek sürüsü ile sıcak iklimlere kanat çırpabilsem...:)

Harika bir şiir , teşekkürler :eek:

Üst Alt