Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kifozdan kaynaklı obstrüktif tanısı var. Çalışma koşulları hastalığımı zorlar mı?

nurse1988

Üye
Konular
65
Reaksiyonlar
0
iyi günler .

ben kifoskolyoz rahatsızlıgım var bu cigerlere verdigi tahribat nedeni ile bana orta derecede obstrüktif tanısı kondu ben şimdi kpss ile adliyeye atandım ve adliyede bana arşivi birimini verdiler görev olarak
orada müthiş bir toz var hergün o toza magruz kalıyorum.ve adliyenin genişligi çok geniş hergün belki 10 km yürüyorum ve bu beni çok yoruyor.
bu toz ve efor benim rahatsızlıgımı ilerlertirmi.tozun ne gibi ilerde hastalıgı çıkar vucutta.

zaten efor yapamaz rapour verdiler.saygılarımla

orta derecede obstrüktif tanısı konulmuş kişi tozlu, dumanlı,
kimyavi madde vs. uzayıp giden olumsuz ortamlarda çalışmaya zorlanamaz.

Şayet böyle bir zorlama varsa önce Kendi doktoruna başvur durumunu anlat,
hangi alanlarda çalışamayacağını belirten bir heyet raporu temini talebinde bulun.
(çalışmakta olduğun ortamdan rahatsız olduğunuzu belirten dilekceye raporunu iliştir müdürlüğüne başvur)
ama mutlaka yazışma yoluyla hedefe yürü... Şayet RAHATSIZ OLUYORSAN'ki (mutlaka oluyorsundur)
rica minnet yada, şifayen söylenen her şeye itibar etme.

Üst Alt