Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kıkırdak lezyonu şüphesi..?

aburakc

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhabalar yine yorucu bir hastane gününün sonuna geldim.Profesör doktora göründüm bu sefer. Kırıklarım iyileşmiş ama eklemlerim çok tahrip olmuş. Tomografi çekildi bugün sonuçları cuma günü alacağım. Sorunum yürüme bozukluğu ve ağrıydı. Doktorum fizik tedaviyle iğneyle kaplıcayla geçecek bi şey değil dedi. Sizce ne olabilir? Ameliyatla bile düzelmez mi ki doktor öyle dedi? Donduracaklar mı yoksa? Tedavisi olmayan bi şey mi? :(

aburakc

röntgen çekimi sonrası sağ ayak bileği kıkırdağında ufak bir hasar var denmişti bana...piyasadan bir besin takviyesi aldım/öneri üzerine/ ve hala onu kullanıyorum.....sorununuz ameliyatlık değilse ve çok çok hafifse bir de o besin takviyesini deneyin dicem size....fiyatı 100 lira civarı....ben hb. com sitesinden aldım...markası hardline.....glusosamine chondroitin msm besin takviyesi olarak geçiyor....günde 3 tablet tok karnına alınıyor...içerik maddelerini nette araştırabilirsiniz...farklı firmalarda da bu ürün mevcut,,,kıkırdak hasarlarında iyileştirici etkisi olduğu söyleniyor...aklınızın bir köşesinde bulunsun,rahatsızlığınız kıkırdak ameliyatı gerektirmiyorsa şayet!çok geçmiş olsun

Üst Alt