Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kıl dönmesi ameliyatı olamıyorum ne yapmam lazım!?

druid

Üye
Konular
60
Reaksiyonlar
0
öncelikle forumdaki arkadaşlardan özür diliyorum ampute olmuş organlar karşısında böyle basit bir ameliyat'tan korkmamam gerek

Benim malum yerde yaklaşık 6 yıldır kıl dönmesi var çok bi rahatsızlık vermiyor(bazı zamanlar apse oluyor) bu yüzden ameliyat olmuyorum internette ameliyat videolarını izledim ayrı bi korku sardı birde diyabet hastası olduğum için o kadar büyük kesik iyileşmez diye korkuyorum ameliyatsız çözümü yok mu bu lanet şeyin ?

Basit bir ameliyat 1 günde taburcu ediyorlar ben olmuştum korkulacak bir şey değil bende 6 dikiş vardı

Kristalize fenol tekniğiyle bu işi aşabilirsin. Kendim bu yöntemi yaptırdım 3 dakika sürdü ve tek seferde bitti. Ayrıca hiç bir şeye engel olmuyor.

Ben yara iyileşmez diye korkuyorum

naginni679

Arkadaşım bende 6 yıl önce oldum bu ameliyatı.7-8 yıl çektim bende inat ettim olmamak için.Sana tavsiyem ol kurtul bekledikçe çıkarılacak bölge büyüyor ve büyüdükçe iyileşme süresi uzuyor.Benim iyileşme sürem orta seviyedeydi daha kötülerini duydum mesela ameliyat edilecek bölge o kadar genişlemişki dikişsiz iyileşme durumu söz konusu.O yüzden ihmal etme derim tabiki neşter yiceksin ama yapacak birşey yok biraz sıkıntı yaşıcaksın..

Üst Alt