Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo aldırdığı iddia edilen BOMBA isimli ilacı kullanan var mı?

Konular
5
Reaksiyonlar
0
kilo aldırdığı iddia edilen BOMBA isimli ilacı kullanan var mı
SEVGİLER.

Valla kendime ek iş olarak doğal ürün satıyorum ama bombayı ilk defa sizden duydum eğer sorunuz kilo ise farklı birşey tavsiye edebilirim ama bu bünyeye göre değişiklik gösterebilir ancak hop diye kilo alamazsınız zaten bunu kullandığınız ilaçla zamanla fark edersiniz

Burda beni yanlış anladınız galiba ben üretimini değil sadece satışını yapıyorum isim konusuna gelince uygun görmüyorum açıkcası bana ö.m yaparsanız yada mail atarsanız görüşürüz.

Kullandım ve diğerleri gibi reklam kokan hareket diyorum tavsiye etmem ziyan oldu param

3sene önce, bende aynı turden ama farklı bir ilac kullanmıştım ama pişman oldum. söylendiği gibi kilo aldırdı ama sırf yag olarak aldım kiloyu buda bana faydadan çok zarar verdi....

Yapmayın etmeyin..

Sadece sabah erken kalkacak gece de erken yatacaksınız. Gece yatmadan önce mutlaka pilav veya makarnaya abanacaksınız.
Günlük hayatınızdaki rutini üstte yazdığıma göre şekillendirerek sağlıklı kilo alabilirsiniz.

Sağlıklı beslendiğiniz ve yaşam tarzınızı değiştirdiğinizde metabolizmanız düzenli çalışmaya başlar.Düzenli çalışan metabolizmaya sahip bedende kilonuz olması gereken seviyeye çok kolay bir şekilde gelir.

Bomba extra bir kutu ile, on alti gunde tam on kg aldim. Ek olarak ucuz ve saglikli dogal bir takviye daha kullandim . Suan cevremde bir cok kisi beni gorup bomba extra aldi.*fakat internette bombax adiyla ve bomba extra adiyla satilan urunlerden bahsetmiyorum. Benim kullandigim urun gercek bomba extra ve yuzde yuz dogal. Direk fabrikasindan aliyorum.kullanipda kilo alamadim diyene parasino dk sinda iade edicem ve internette adimi ve cebimi yazip yalancidir demesini rica edicem.Bu yolla googlede aratip kotu bir yorum bulursaniz urun almauacaksiniz.Kullandiktan sonra Yemekden bu kadar guzel tad aldigimi hic hatirlamiyorum :). Uc bes lira icin yalan soyleyecelk adam kendini belli eder arkadaslar. Ben yillardir kilo almak icin ugrasiyorum sukur ki bomba yi buldum

onuraslan;

Arkadaş bombacı çıktı valla :) Senin gibi bombacıda bu forumda görmedim): Arkadaşlar paranızı boyle abuk seylere vermeyınız.. Doktor kontrolunde ilaçlar alınır LÜTFEN.

adil12 kardeşim bak sana bir şey öğreteyim . ortaya idda koyan kişi delil koyar. Ben delil olarak denedigimi ve etrafımında da denendigini. kesin cözüm oldugunu. aksi bir durumda da parayı iade edecegimi. iade etmez isem internetin her hangibir yerinde adım ve cebimi yazıp senin gibi aksini idaa edebileceklerini . googlede arayanlarında bunu görebilecegini belirttim. şimdi senin iddana gelelim. bana yalancı demişsin ve çok kolay söylemişsin. kardeşim bir kere karşındaymışım gibi düşün ve klavyeye yazarken daha dikkatli ol. delilin nedir ? benim belirttiklerimi çürütecegin dayanagın nedir. sen beni tanıyor musun? daha önce bu bitkisel karışımı kullandın mı? lütfen sadece sorularıma cevap ver. lüzumsuz bir msj daha yazacaksan sorularıma veya konuya dahil olmayan çocukluklar yapacaksan, bir daha ki yazına cevap veripde seni karşıma almıcamı bilmeni istiyorum.

Tsk

doktor kontrolunde olur kısmınada kesinlikle katıldıgımı eklemeyi unutmuşum.

dostum steroidler den ölüyor insanlar onlar kimyasal ve yasak maddeler. sonra supplementler var onlarda dogal fakat yan etkisi oldugu söyleniyor. aktardan ıhlamur alıp içiyoruz veya ada çayı bomba extra da meyve ve bitkilerin karışımı tamamen otdur ilaç değil. T v yi tek kaynak alıp ne enjekte ederse onu karakterimizie ve mantalitemize yerleştirdigimiz icin bu tabuları kırmak tabi ki zor. Ben kilo alamam abi her seyi denedim diyenler mesir macunu neyse bu tür gıda takviyeleri de o hesap bilmem anlatabildimmi.

onuraslan Arkadaşım, bu BOMBA EXTRA diye bahsettiğin ürünü bulabileceğimiz bir internet adresi veya tel varmıdır sende ???

Üst Alt