Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo almak için tavsiyeleriniz var mı?

ugir

Aktif Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba kilo almak için tavsiye edebileceğiniz neler var?

bende var kilosu 75 tl den satrım ;) bol bol coca cola çips yalı abur cubura dayan :p

çok basit bende yıllardır kilo alamadım ve activanın kayısılı yoğurdunu yedim sabahları aç karnına simitle veya poğaçayla birlikte 2 adet ye ve öğlen aç karnınada ye tam 1 ay ye göreceksin teşekkür edeceksin teşekkür için tel no 5553247496

yalnız birşey unuttum kayısılı olsun unutma

sigara kullanıyorsan bırak.pekmez ye.ben keçi boynuzu pekmezi tüketiyorum.keçi boynuzu pekmezi kullandığımdan beri hasta olmamışım.doğal bir grip aşısı.ben nezle olmuş biri yanımdan geçseydi hemen düşerdim.şimdi ise bir düzine gripli ile aynı odayı paylaşsam etki etmiyor.5-6 kilo alırsın.

cabbarehlinamus :)) cok saglıksız be dostum kola cıps:))

şahin çiftçi bu yogurt bagırsak duzenleyıcı degılmı ben mı yanlıs bılıyorum?benım bıldıgım kabızlık sıkayetı olanlar daha sık kullanıyor du ama tadını merak ettım alıp denıcem:)
mb21 hayır kullanmıyorum..kecı boynuzu pekmezını duydum sıparısını az once verdım onu da deneyecegım..

Birde bıldırcın yumurtası dedı bırısı ne derece dogrudur bılemem kullanan varmı?

Önemli olan düzenli yemek acıkmasan bile saatini kaçırmayacaksın. Ben uzun yıllar çok zayıftım yemek düzenim de yoktu ayakta atıştırmalar abur cubur geçiriyordum. Sonrasında düzenli yemem gereken bir durum oldu. Bir bakmışım gelen kiloları durduramıyorum. Ama ögün dedigim de öyle zayıf olmicak ara yemegi ana yemegi hepsini yemeye çalışacaksın.

evet bağırsak düzenleyici bağırsalar çalışmazsa nası kilo alacan ben 55 den 67 kilo oldum şimdide nasıl kilo verecem diye kara kara düşünüyorum tavsiyeleriniz varsa acil yardım edin

bol bol pızza ye be
pızza hast
lığım yüzünden 86 kılo aldım sımdı nasıl verıcem dıye dusunuyom :)

güzel soru ama bunun tavsiyeyle olacagın sanmıyorum önce bi doktora gidip tahlil yaptırmanız gerekiyor troidleriniz hızlı çalışıyorsa bunun ilaç tedavsiyle geçmesi mümkün sanırın çok çalışan troidiniz var geçmiş olsun:)inşallah kilo alırsınız diyemiycem beddua gibi geliyor bana :)ama inşallah istediginiz kiloya ulaşırsınız.

Üst Alt