Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo vermek için Antakya biberi hapı kullanan var mı?

umut can

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
biberi hapı kullanan varmı aramızda......çok hareketsizim hızla kilo alıyorum....

Bu sabah TV bu tür hapların zararlı olduğuna dair tekrar bir açıklama yaptı böyle haplardan engelli gönüllüsü bir arkadaşım kısmi felç oldu, ben spor yapmanı tavsiye ederim benim eşimde parapleji, BODY FİTT adlı oda bisikleti kullanıyor oldukça faydasını görüyoruz, kan dolaşımı açısından ve kilo almaması konusunda bu aletle hem ayaklar hem eller çalıştırılabiliyoır, internetten bulabilirsin fiyatı 200 TL civarında, ilaç kullanmak istiyorsan kesinlikle doktor tavsiyesi al buradan alacağın cevaplar kişiye özel olacaktır.

nusret bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.yalnız bu bisikleti şimdi netten baktım gördüm....tek ayağım felçli....acaba onu çevirebilirmiyim.daha önce mekik aleti aldım başaramadım

Kesinlikle kullanmayın çok yakınımdaki 2 büyüğüm gözlerinden oluyordu....

Bu alet elektrikli, ayaklarını pedala bağlıyorsun o kendi çeviriyor, kumanda aletini eline alıp ileri-geri veya hız ayarlarını yapabiliyorsunuz.

carpe diem tşk ederim ilginize.bu ürünü alacağım.inş.iyi gelir

benim annemde zayıflama hapı kullandı hemde diyetisyenin tavsiye ettiği ilacı ama karaciğer iflas etme eşiğine gelmiş ölümden döndü hiç tavsiye etmem ama metabolizmanı hızlandıran çaylar var ben biber çayı içiyorum aktardan biber çayı al bol bol iç bide yürüyebiliyormusun bilmiyorum ama göbeğindeki yağları eritmek için yere yatıp bir ip yardımıyla karın kaslarını sıkıştırarak hafif şekilde doğrulup geri yat çok faydası var kas bile yaparsın düzenli yaparsan:)

Kilo vermek için kalsiyumdan zengin beslenin, ilaçlara itibar etmeyin. Biryerde okudum yağları yakan yiyecekler: süt ve süt ürünleri, bal, yeşillikler, zeytinyağı kullanımı, sirke vs. bunlar aynı zamanda size faydalı da..aşırıya kaçmadan. şekerden mümkün mertebe uzak durun. Yukarda tavsiye edilen alette metabolizmanızı hızlandırıp daha çabuk kalori yakmanızı sağlayacaktır.

Az yiyerek değil hücresel beslenme sağlayarak kilo kontrolü elde edebilirsiniz.Hücresel beslendiğiniz takdirde metabolizmanız düzenli çalışmaya başlar.düzenli çalışan bir metabolizmaya sahip bedende,saçınız cildiniz güzelleşir kilonuzda olması gereken seviyeye çok kolay gelir.herşey hücresel beslenmenizden geçer.biliyorsunuz bedenimiz hücrelerden oluşur siz hücreleriniz doğru beslerseniz sağlıklı bir hayata sahip olursunuz.günümüzde doktorlarında ifade ettikleri gibi,yediğimiz hiçbir şey gerçek besin değerini taşımıyor dolayısıyla herkesin besin takviyelerine ihtiyacı vardır.sözleri bizleri çok daha bilinçli beslenmeye sevk eder.Uluslararası bir gıda takviye şirketinde danışmanlık yapıyorum.sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü problemi arkadaşlara memnuniyetle yardımcı olabilirim.

umut can;

Hap yerine biberin kendisini kullansanız? ben çok biberli baharatlı yerim (çocukluğumdan beri) hiç kilo problemi yaşamadım!
ayrıca meyve olarak ananas seviyorsanız daha fazla tüketin. süper doğal yağ yakıcı;)

dukan diyetini tavsiye ederim düzenli spor yaparak 100 kilodan 75 kiloya düştüm

Üst Alt