Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo vermek istiyorum. Tavsiyelerinizi yazar mısınız?

Konular
13
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar benim kilo fazlam var ve polio sekeliyim değneklerle yürüyorum işyerinde tekerlekli sandalyedeyim bilek güreşide yapıyorum ama göbeğim bi türlü gitmiyor tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum malum yürüyüş yapamıyoruz

göbeği eritmek için gerekli takviyeleri kullanman gerekir hele ki yağ oranın yüksek .. L-Carnitine gibi fakat onunda işe yaraması için tansiyonunu yükseltmen gerekir yani yoğun tempolu bir egzersiz çizelgen olması gerekir. Fakat yürümen mümkün değil tabi ki durumundan dolayı.. O yüzden bacaklar yerine kolları çalıştıracaksın tansiyonu öyle çıkaracaksın yani 2 KG dambell alıp 20x4 kol hareketleri yapıcaksın nefesini kontrollü kullanarak. Diyet en önemlisi çünkü gerekli egzersizleri durumundan dolayı yapamıyorsun. Bacaklarındaki problemi bilmiyorum fakat yere yatıp [FONT=AvenirNextLTPro]Delta Fit Life Ab Roller & Mat Egzersiz Set[/FONT]
aleti tarzı bir alet alıp karın çalışabilirsin. Fakat L-Carnitine ve yüksek tansiyon yağ yakmak için en önemli etkenler :)

Her gün akşam Soda+Ayran bir bardak, yani yoğurdu soda ile ayran yap iç, yat ve ciddiyim çok değil birkaç hafta sonra sonuçları buraya yaz...

Eğer midenizde herhangi bir rahatsızlık yoksa el yapımı elma sirkesi ile zayıflaya bilirsiniz

kas çalışan biri için göbek eritmek çok sıkıntı. Birden gitmez göbek: L Canitini yada kreatin ile de göbek gitmez.
Sonuçta kas sporundasın; göbek eriteyim derken kas gider.

Göbek yağı en son devreye girdiği ve yakıldı için;ister şirke iç, ister ayran iç değişmez. verdikleri tavsiye Seni zayıflatır bu gerçek; Kilo verirsin tabi ki ama asıl önemli olan kısım göbek erimez.

Sporcusun yemek şeklini değiştir yeter. Yavaş yavaş göbek erir. Pilav ve ekmek yeme mesela.
Kaslar gelişimi için ne yapması gerektiğini biliyorsun; öbek eriteyim derken kaslarına olma.

Plank
Side Plank
Leg Raise
crunches
lyıng heel touches

buna benzer hareketler bol bol yap yeter...
Bu konuda eğitmen gözetiminde yaparsan daha iyi sonuç alırsın.

Karar senin elinde elbette kilo ver demiyorum göbek erit diyorum...

Mr.No

Merhaba bence bi diyetisyene git kan değerlerine vs bakarak diyet listesi hazırlıyorlar bu şekilde kilo verebilirsin

Diyetisyen bir işe yaramaz. Çok para vermedikçe...
Sadece yemek kısıtlar bu ki kasların erimesine neden olur.
diyetisyene göbek için gidilmez kilo sorunu için gidilir.

Ata_Türk

hocam nasıl birşey bu uygulama?
cidden faydası varmı? siz uyguladınızmı peki?

asadas05

kilo problemim olmadığı için ben uygulamadım, yalnız çevremde uygulayan ve faydasını gören arkadaşlarım var...

Üst Alt