Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kimlik kaybedilirse yenisi nasıl çıkarılıyor?

sokr@t

Aktif Üye
Konular
93
Reaksiyonlar
58
Kimliği kaybettikten sonra kaybetme ücretini bankaya yatırıp ondan sonra mı randevu almak gerekiyor nasıl oluyor ?

@sokr@t,

Aynen, randevunu aldıktan sonra da yatırabilirsin. Ama kimliği yenilirken ücret mutlaka yatmış olmalı.

smurf

Randevu aldıktan sonra yatırırsam işlemi yaparlar mı ki nasıl olacak ? Nasıl oluyor bu işlem önce randevu mu almalıyım o zaman ?

Ben kimliği yenilirken randevu aldıktan sonra yatırmıştım.

İlk önce Randevu Al - NVI adresinden kimlik kartını seçip gereken bilgileri doldurun. Daha sonra kamu bankalarına yazan harcı yatırın ve randeevunuzun olduğu saatte gidiniz. 1 adet fotoğraf da yanınızda götürün. bu kadar..

Kayıptan çıkaracaksan seni tanıyan bir yakının ile nüfus müdürlüğü ne, git artık ben kimliğimi kaybettim al sana yenisi yok illa 1.derece yakını götür

Kimliği kaybetmiştim sabah ptt ye kayıp bedeli olan 260 tl. yi yatırdım akşam kimliği tekrar buldum markete bırakmışlar sağolsun marketçi tanıdı beni verdi kimliği yarın ptt ye tekrar gitsem işlem iptali yapıp yatırdığım bedeli geri alabilir miyim ?

Üst Alt