Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kin ve öfke

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0

Kin ve nefret hayatın negatif enerjisidir.Kin ve nefret duyan önce kendini yer bitirir.huzuru kalmaz uykusuz ve stresli zamanlar hayatını sele verir .KİN DUYULAN NE KADAR İYİ VE GÜZEL OLURSA OLSUN, KİNDARIN GÖZÜNDE KUSURLU VE DÜŞMAMDIR.Kin ve nefret aklı örter, doğru bir karar almaya engel olur Kin ve nefret ettiğimiz insanları tanımak, anlamaya çalışmak, kalbin rahatlamasına, ''diğerinin'' aslında hiç de öyle kin ve nefret duyulamayacak yönlerini keşfetmemize neden olur.
kin ve öfke şeytandandır. Öyle zamanlarda yapılan eylemlerin, karşı duruşların, yıpratıcı davranışların sonu pişmanlıktır...'yaratılanı sev, Yaratan’dan ötürü..''

malesef nefretimi yenemiyorum açıkçası yenmeyide istemiyorum bazı insanlar canımı çok acıttı yuttum yuttum ama taştım o insanları hayatımda istemiyorum affetmiyorumda affetsem gene üzecekler ağlatacaklar allah biliyor

Kin ve nefret insanı bitiren duygulardır....Yer bitiriri kemirir içten içe...o yüzden en uzak olunması gereken duygulardır....

Üst Alt