Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kırılma anı..

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0
images

Çok sevdiğiniz bir arkadaşı kalabalklar içinde fark edersinİz,ama o sizi görmemezlikten gelir,üzülür kırılırsınız.peki siz hiç görmemezlikten gelmediniz mi dostlarınızı.
.
Yıllarca ayakta tutmaya çalıştığınız arkadaşlığınız bir kuş olup uçmuştur.kırılma anları vardır önemsemezsiniz oysa kalpler camdan yapılmıştır kırılınca zor onarılırlar.
Gerçek anlamda bir dost arkadaş bulmak çok zor ama kaybetmek çok kolay. Sokrat ,'' gerçek dostu bulmak için çıkılan yolculuğun, en uzun yolculuk ''olduğunu söyler.

Bir kere kırıldın mı hiç bir şey eskisi gibi olmuyor . Hani derler ya mezardan çıkıp gelse affetmem diye... Galiba ben öyleyim :rolleyes:

gerçek dost arıyorum ama bulamıyorum.bulsamkaybedermiyim hiç.elmas gibi saklarım avuçlarımda.ey insanlar var mı bulan!

sema
valla sevdiklerim mezardan çıkarsa affederim..:) yeter ki çiksınlar..kırmayalım,kırılmayalm

s.kız
bulamıyorsan, sen başkalarının arayıp da bulamadığı o dost ol..:confused:

Üst Alt