Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kitabımızı Google Play Store’a Yükledik

celal1973

Yeni Üye
Konular
462
Reaksiyonlar
0
11[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial]Kitabımızı Google Play Store’a Yükledik[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Hayatserüvenimizi roman tadında hikayeleştirdiğimiz “İçimdeki Bitmeyen Özlem” isimlikitabımızı internette yayınlamaya devam ediyoruz biliyorsunuz. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman]http://icimdekibitmeyenozlem.blogspot.com.tr[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Kitabıyayınlamaya başlarken sizlere, bir yayınevi ile görüştüğümü ve kitabı çokbeğendiklerini ve basacaklarını söylemiştim. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Kitabınbasılmasını iptal ettik malesef. Android telefon ve tabletler için Google PlayStore Kitaplar bölümünde cüzi bir fiyatla satışa sunduk. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]GooglePlay Store’dan Eğlence – Kitaplar bölümüne girip “içimdeki bitmeyen özlem” diyearatırsanız kitabı görebilirsiniz. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Şimdikitabı neden basmayı iptal ettiğimizi ve neden Google Pl. St. a yüklediğimizimerak etmişsinizdir. Kısaca anlatmak istiyorum. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Kitabıgönderdiğimiz bir yayınevi, kitabı çok beğendiklerini ve ücretsiz basacaklarınıbana belli oranda satıştan telif hakkı vereceklerini söylediler ve sözleşmegöndereceğiz, dediler. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Bir ay sesçıkmadı, maille sordum. Sonra sözleşme gönderdiler ve binlerce lira masraflariçin benden para istediler ve telif hakkı payını artırdılar. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Kızdım,kabul etmedim onlara yazdım ki; Ben bu kitabı Allah rızası için yazdım veherkesin okuması içinde internette yayınladım. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Basılmasınıistedim çünkü herkes bilgisayar başında kitap okumaz, kimisi yatağa uzanıpkitabı eline alıp okumaktan hoşlanır. Ben emekli bir engelliyim, para verememlütfen basmayı iptal edin, dedim. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Sonra internettebir haber okudum. ABD’de birçok yayınevi dijital olarak kitapları android veİphone’lar için internet mağazasından yayınlıyormuş ve halk artık kitaplarıtablet ve ipad’lerden okuyormuş. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Ülkemizdeyeni yeni birkaç yayınevi başlamış. Düşündüm ben de bir yayınevi olmadan şahsımadına GPS’dan yayınlamak istedim ve 3 TL’lik bir fiyat belirledim. İphone’myok. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Efendimneden ücretsiz yapmadın derseniz, cevabım okunsun diyedir. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Kendimlekıyasladım ona göre fiyat belirledim. Ücretsiz bir kitap gördüğümdeinceliyorum. Yazarın onlarca kitabı var, birini reklam olsun diye sanırımücretsiz koymuş der bakmam. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]1 TL fiyatkoysam ciklet parası der kimse almaz, keza 2 TL de düşük. 5 TL gözüme çokgörünüyor, onun için alıp okusunlar diye fiyatı 3 TL belirledim. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Yukarıdasöylemiştim, ben bu kitabı Allah rızası için yazmıştım. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][SIZE=4][FONT=Arial]O yüzdenbir gelir olursa kuruşuna dokunmadan hayırlarda kullanacağım ki vasiyetdosyasında belirttim. (Ölüm saati gizli olduğundan vasiyet yazılmalıdır ki sünnettir.) [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Şu ane-kitap yaygın olmadığı için ben bir gelir beklemiyorum. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]Belkiyıllar sonra e-kitap yaygınlaşınca kardeşlerim bu vasiyeti uygular inşallah. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]2008 gibiFacebook hesabımı açtığımda Türkiye’deki toplam kullanıcı belki yüzbindi, bugünmilyonlarca. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][h=1][FONT=Arial][SIZE=5]RomanTadında Kitap: İçimdeki Bitmeyen Özlem [/SIZE][/FONT][/h][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Sonradan engelli olan ve yaşadığıunutamadığı aşkın, ilahi aşka dönüşmesini anlatan Celal Çelik'in ilginç vetadına doyulmaz akıcı anlatımıyla hayat öyküsünün Kitabı ; Yaşadığım hayatserüvenimin özeti şudur: “Hasta olduğumu, hayallerle geçmiş ondokuz yılınsonunda öğrenmem. Ve yıllardır aradığım İçimdeki Özlem'e kavuşmam.” İnşallah bukitabı okuyunca AŞK’a, engellilere, dinimize bakışınız değişecek... [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Celalin Penceresinden[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Üst Alt