Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kız Milleti!

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Evet, hodbin kadın erkek meseleleri hakkında ukalalığa devam ediyor:

Kadının DNA’sında yazılı olan kader çizgisinin son noktası: feth edilmek, mümkünse bütün hücrelerine kadar işgal edilmek. Kendinden zayıf bir erkeğin kollarında mutlu olamıyor, gerçi güçlü erkeğin kollarında da her an tedirgin(zira uyduvari bir bağlanışla erkeğin etrafında yörüngelenince, erkek küçük dağlar benim kudretimin eseri havasında oluyor) yaşamak durumunda kalıyor lakin bu zehirli tadı seviyor demekki :) Burda kız milletine vereceğim sır: Uslu bir uydu olup tasmayı yörüngeye bağlayacağına, arada bir isyana teşebbüs ederek tedirginlik makamına, karşı tarafı oturtmaktır. Amaaa! dikkatli olup yörüngeden fazla uzaaklaşmamak lazım yoksa pis küser bu benim cinsim, kendimden biliyorum :)

Kız milletiyle ilgili diğer bir gözlemimse: Bu türün ya da bu türün bir gurubunun üyelerine umursamaz, “kötü” davrandığınızda, katiline âşık olan maktul misali, “şiddetin ne hoş” deyip, çekim alanınıza giriveriyor. Sizi seviyor, sevgisine alıştırıyor… İşte bu, ayvayı dişlerinizin arasında çiğnemeye başladığınızın resmidir. Çünkü bir müddet sonra edindiğiniz alışkanlık, kaybetme korkusuna; kaybetme korkusu, alttan almalara neden oluyor. Avcıyla av yer değiştiriyor, değişmeye başlıyorsunuz. Ağzınızdan sık sık canım, cicim vb. sözler dökülüyor. Yalakanın biri olup çıkıyorsunuz. Hâsılı: Bir erkeğin bittiği, yani kızı kaybettiği nokta, tam da kaybetme korkusu yaşamaya başladığı noktadır. Bu yüzden o anı iyi kollayıp tez elden sıvışmayı sağlık veririm. Yalnız burada bir parantez açıp “umursamaz ve kötü” derken tam olarak neyi kastettiğimi ifade edeyim: Malum, ülkemiz mümbit bir memleket, kızları sallamayanların çeşitlisini bulmak mümkün ki, bunların bir kısmına maganda, kro, hayvan ve benzeri deniyor. Bizim kastımız nezaket çerçevesinden çıkmadan, çelebilikten taviz vermeden “sallamamak” .

Yorumsuz oturunda siz erkekler kendinize bakın ! :mad:

bence seninkine kızlar konusunda ukalalık değil de biraz cehalet diyelim.sana bir sır vereyim tüm kızlar şiddeti değil ilgi alaka ister ve en önemlisi güven ister. güveni sağladığında en cılız omuz bile en sağlam omuz olur.
arkadaşım hadi yine iyisin bu da benden sana bir tiyo :)

Doğruluk payı olabilecek tespitlerin olduğu bir yazı diyebilirim ama yazıyı kızlar ekseninden çıkarıp içine erkeğide katarak insanoğlunun doğasında toplarsak fethetmek-fethedilmek,kaçmak-kovalanmak,zor-kolay aşk gibi birbiriyle içli dışlı ikilemlerin her insanın egosunda yeri olduğunu söylemekte fayda var.Bu noktada Aşk'a yüklenenler bayan ve erkek açısından nedir,neden aşk bitmeye mahkumdur bunlarıda sorgulamak gerekir gibi.

minerva;bt3224' Alıntı:
Doğruluk payı olabilecek tespitlerin olduğu bir yazı diyebilirim ama yazıyı kızlar ekseninden çıkarıp içine erkeğide katarak insanoğlunun doğasında toplarsak fethetmek-fethedilmek,kaçmak-kovalanmak,zor-kolay aşk gibi birbiriyle içli dışlı ikilemlerin her insanın egosunda yeri olduğunu söylemekte fayda var.Bu noktada Aşk'a yüklenenler bayan ve erkek açısından nedir,neden aşk bitmeye mahkumdur bunlarıda sorgulamak gerekir gibi.
Ben kadınlarla ilgili bir iki gözlemimi dile getirdim, aynı durumlar erkekleri de içine alacak şekilde genellenebilir mi, ayrıca düşünmeliyim. Komple aşk mevzuunu analiz etmekse haddimi aşmak olur, etrafta ukala(cahil mi demeliydim) bir erkeğin yaldızlarını dökmeye hazır bayanlar varken, ihtiyatlı olmazsam, bana acıyacaklarından şüpheliyim. :)

Son düzenleme:
ayyüzlü;bt3221' Alıntı:
bence seninkine kızlar konusunda ukalalık değil de biraz cehalet diyelim.sana bir sır vereyim tüm kızlar şiddeti değil ilgi alaka ister ve en önemlisi güven ister. güveni sağladığında en cılız omuz bile en sağlam omuz olur.
arkadaşım hadi yine iyisin bu da benden sana bir tiyo :)
Hemcinslerinizi iyi tanımıyorsunuz, deneyimlerim diyor ki: heyecan güvenden çok daha fazla iş yapar :)

Valla sen kız milletinden şikayetçi bizde erkek milletinden şikayetçi....
Kelin merhemi olsa önce kendi başına sürer misali....sır verip ser vermek yetmiyor insan insana benzemez herkesin krateri var karakteri var huyu suyu var...genelleme yapmakta yanlış...erkeklerin ve bayanların bakış açısı diye bir şey yok bence birey olarak bakış açısı var olaylara...
ERKEKLER KIZ MİLLETİNE ŞU ŞEKİLDE SESLENİR...;)(KONU DIŞI)
Kız milleti değil mi (aman aman)
Söz vermişti gözleri (yalan yalan)
Çekti gitti sonunda (gönlüm aldırma)
Benden selam olsun eski aşıklarıma

KIZLARDA ERKEKLERE AYNEN BÖLE DER....
Erkekler ah erkekler
Aşk trafiğindeler
Bir gün bir yerde patlarsa teker
Size kadınlar güler
ahahahahahahahahahah ;););)

Üst Alt