Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

KOAH akciğer hastalığı ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi yazar mısınız?

alptug06

Üye
Konular
34
Reaksiyonlar
0
Ablama bu hastalık teşhisi kondu daha önce yaşayanlar bilgisi ve tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

geçmiş olsun. Koah akcığer hastalığı tek seviye bir hastalık değil.derece ve seviyeleri var bildiğim kadarı ile .inşallah sizinki hafiftir.

allah yardımcısı olsun.yapacağı şey bitkisel çaylar ile devamlı akciğeri takviye etmesi ben kırkkilit çayı içiyorum ve bol bol su içiyorum balgamı çok etkili söküyor kendim bitki işi ilede uğraştım zananında.ben ısrarala bol bol normal soğuklukta su içmesini tavsiye ederim günlük en az 1,5 litre ama diğer yandan kırkkilit otunu demlesin günde üç kere içsin. bitkici şakir isimli bir sitem var oradan fayda göreceğinize inanıyorum...

alptug 06- bodrumlu kullanıcının dediği çok doğru,pulmonör denilen akciğer tansiyonu-restiktif denilen soluk alabildiğiniz ama vucutta oksijen kaybı ile kronik obsütriktif olan tıkayıcı nefes darlığı gibi birçok çeşiti olabiliyor.ama tek sebebi akciğerde kireçlenme ve kandamarlarının akciğerde baskı yapması gibi hallerde olabiliyor.ağızda ve vücütta müthiş bir yanma hissi verir.kişi sürekli serin yer ve yiyecek içecek arzu eder çünkü harareti vardır.allah şifa versin ben çok küçük yaşlardan beri çekiyorum....

Üst Alt