Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Koah (Akciğer) hastasıyım. Akciğerime bir cihaz takılacakmış. Nedir bu cihaz?

Konular
91
Reaksiyonlar
0
Koah (Akciğer) hastasıyım. hacetepe'de ayakta tedavi görüyorum.
30 martta kadar bir değişiklik olmazsa akciğerime cihaz takılacağını söyledi hocalar.
akciğere takılan cihaz nasıl bir şeydir.

bilgisi olan var mı.

saygılar

Burada böyle diyor:
YARDIMCI SOLUNUM YAPAN ALETLER
Son yıllarda, ilaç tedavisine olumlu cevap vermeyen hastalarda,
yardımcı solunum yaptıran aletler de kullanılmaya başlanmıştır. Bu aletler akut durumlarda hastanelerde, eğitilen hastalar tarafından evlerinde de kullanılabilmektedir.
Tam adını öğrenebilirsen sanırım daha kolay buluruz..

hoca boğazdan akcigerlere stent takılacak dedi.tabi buda gecici bir önlemdir dedi.ne yapacağımı bilmiyorum

tüp olamasın bu takacakları.bana 1994 te tüp takıldı kaburga kemiklerinin arasından bir saydam renkli hortum takıyorlar.hemen korkma inan hiçbir zorluğu yok sadece tabi normal hal gibi olmuyor gece uyurken falan biraz sıkıntı yapıyor akciğer normale dönünce çıkartıyorlar allah şifa versin içeride oluşan yoğun bir sıvı oluyor onu alıp vakumlama sistemi ile dışarı atıyorlar.her şey sizin sağlığınız için allaha sığın korkma.eğer tüp takarlarsa bol bol gülmen ve öksürmen gerekecek.iyileşmeni müthiş kolaylaştırıyor.

Üst Alt