Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Koklear implant cihazlarında müzik kulaklığı oluyor mu?

Aygun 86

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Merhaba. implant cihazi hakkinda sorum olacak. Implant cihazlarinda kulaklik oluyormu? Yoksa onu ayri mi almak gerekiyor? Ben medel rondo 1 implant cihazi kullaniyorum. Ama cihaz alinirken ustunde kulaklik yoktu. koklear implantlilar yardim edermisiniz bu konuda lutfen

sizin ameliyat ne zamandı?
ona göre net cevap veririz.

Nisan ayinda oldum ama zamanin ne alakasi var? Ben kulaklik derken muzik dinlemek ichin kulaklik soylemek istedim

:) ahan açıklama tam oldu... kulaklıkla müzik dinlemek derdinde isen işin zor... dış implant cihazındaki mikrofona doğru kulaklık tutarsan o zaman elbette dinlersin. ama normal insan gibi kulak içine sokarak değil..

Ameliyat tarihi sormamın nedeni yeni olup olmadığınız idi..

Siz dediginiz gibi yaptim normal kulakligi yaklashtirdiginda duyuyorum.)))) Ama ben bildigime gore implant cihazina takmak ichin kendi kulakligi oluyormush. Dogru degil mi bu?

Rondo 1'de odyo girişi (ses girişi) mevcut. Bu girişe uygun kablo edinirseniz, her türlü müzik aletine bağlanabilirsiniz.

Üst Alt