Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kolormatik gözlük kullanan var mı?

Zorro

Aktif Üye
Konular
247
Reaksiyonlar
0
Geçen yıl sol gözden katarakt ameliyatı oldum,ilk zamanlarda görme netti
Zaman geçtikçe bozuldu,ve dışarı güneş aydınlıkta gözümü alıyor , güneş gözlüğü takınca görüyom.
Dün hastaneye gittim.
Doktor,katarakt operasyonu sonrasında arka kapsülde kalınlaşma kireçlenme olup hasta görme netliğini kaybedebilir. yag laser denilen bir işlem ile temizlendi☺
.
1 hafta sonrada colormatik gözlük için test yapacak.

Kolormatik gözlük kullanan vârmı nasıldır rahat mı?
Kolormatik gözlük Güneş gözlüğün numaralısıdır.

Zorro geçmiş olsun ben kullanıyorum 1 yıldır klormatık gun ışıgında kararan cok ıyı artık gunes benı eskısı gıbı rahatsız etmıyor kararınca sen etkilenmezsın normal gorursun gunes gozlugu gıbı degıl dısarıdan ıcerıgırınce cıkarmana gerek yok ama gunes gozlugunu cıkarmak zorunda kalıyor ınsan karanlık oluyor klormatıkte oyle sorun yok

alırken cercevenın bıraz buyugunu dene iyi durursa buyugunu al karardıgı zaman tam gunes gozlugu olur

Teşekkür ederim bilgi için Hayat34
Kapkara olanımı daha iyi
Eve içeri karanlıkta nasıl açık görüş varmı

Sadece dışarıda Gün Işığında karar Eve girince yavaş yavaş açılır yerli olanı yavaş açılıyor ithal olanı hemen açıldığını söylüyorlar Yani kararmanın hemen geçtiğini söylüyorlar Ben yerli kullanıyorum ithal olanı iki katı fiyat yerli olan En fazla 5 dakika sonra açılıyor

Üst Alt