Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kontrol Muayenesi için hangi SGK müdürlüğüne başvurmalıyım?

sevile

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Merhabalar,
Bipolar Bozukluk hastalığı sebebiyle vergi indirimi ile emekli oldum.Roporum 3 yıllık ve bir yıl sonra süresi dolacak.Kısa bir süre önce İstanbul dan Çanakkale ye taşındım.Kontrol muayenesi için İstanbul SGK ya mı başvurmalıyım yoksa Çanakkale SGK ya mı ? Bir de rapor bitmeden ne kadar süre önce başvurulması gerekiyor.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler ...

Adresin neredeyse orada başvuru yapıyabilirsin...İstanbul'a gitmene gerek yok.

garanti olsun 2 ay önceden başvuru yapabilirsin . @sevile,

Randevu bulmak zor oluyormuş . Gelen yazıda en az 3 ay evvelinden ikametgahınızın bulunduğu sgkya gidip başvurmanız gerekiyor yazıyordu.

İlk dosyam İstanbul da açıldı.Çanakkale SGK müdürlüğü emeklilik servisine danıştım ...İstanbul SGK müdürlüğüne bir dilekçe ile başvurmam gerektiğini söyledi ordaki memur Açıkcası bana tuhaf geldi bir de burdan fikir alayım dedim...Teşekkürler

Ne münasebet... Türkiye geneli her şey sistemsel... Bulunduğun ilde başvuru yapabilirsin. @sevile,

@bireda,

bu 3 ay önceden başlayın başvurun bana 2 raporumda da yollanmadı.kimse de kurumdan cevap veremedi.

@sevile,

Kontrolü sgk mı yazdı yoksa vergi indirimi 3 yıl süreliydi de siz buna istinaden mi uzatmak için başvurmayı düşünüyorsunuz? Kontrolü sgk istediyse, evet, yaşadığınız yerdeki sigorta müdürlüğüne en az 3-4 ay öncesinden başvuru yapabilirsiniz.

Üst Alt