Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kopan parmaklarımın yerine nakil yapılabilir mi?

diko

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
iyi gunler ben osman maraş konyanın bı köyünde yasıyorum çiftciyim ve gectigimiz yaz tarlada calısırken elımı makınaya kaptırdım ve sol elımın 3 4 5 parmaklar 1 oynaktan ıtıbaren kesıldı tekrar dıktıler ama yeterlı malzeme parmak kaslarında ve ette ezılme oldugu ıcın tutmadı sadece 5 serce parmagım tuttu ama ondada kırık war rahatsız edıyo benı calısmamda sorun oluyor eskısı gıbı olamıyorum alısamadım bır turlu nakil işi olmazmı buna bı cozum bulsanız ben butun sıtelere yazdım ama bı cozum yolu bulamadım ınsallah burda bulurum lutfen bana yardım edın turkıyenın neresı olursa olsun benı eskı saglıgıma kavusturun ılgılenen herkese tesekkur edıyorum ıyı haberlerınızı beklıyorum ben nete gıremıyebılırım numaramı versem ararabılırımısınız 0541 682 64 99 tekrar tesekkurler ıyı gunler dılerım...

Üst Alt