Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kötü Kızlar!

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Ben fark edeli çok olmuştu, fakat kadınlarda da şimdilerde kötü olmanın çok çekici bir şey olduğu konusunda ciddi bir uyanış var galiba. Nereye dönsem “ben kötüyüm” diyen bir kadın…

Bazıları alkol ve cinsellik gibi “kötü” şeylerde ne kadar ileri gidebileceğini gözümüze sokarak iddiasını temellendiriyor bile. Bunlar şimdilik fena etki yapmıyor, ortalama Türk kızlarına alışmış genellikle abaza yurdum erkeğinin kanındaki heyecanı artırmaya yetiyor. Fakat her gün birilerinin gözü açıldığı için yavaş yavaş bunlar da yetmez olacaktır. İşte o günler için cesur bayanlara, Ecstasy vb. uyuşturucu isimlerini ezberlemelerini, takiyye yapmayı sevmeyenlere de hafif hafif kullanmaya başlamalarını öneriyorum. :)

Erkeklere önerimse: “İyiyim”, diyene inanın, fakat “kötüyüm” diyenden ispat isteyin, zaman kötü kimseye güvenilmiyor. :)

Insanlar farklı olanı arıyor. Kötü de olsa iyi de olsa, önemli olan farklılık :)

Fark için her şey mübah diyorsun..

Aykırı olmayı ayrıcalık zannediyor bazı insanlar.. Hiçbiryere ait olmayan, hiçbir değeri olmayan, içlerindeki hayvani yönleri ile insanlıktan çok çook uzak yaşayan sadece bedenleri ile var olan ruhu olmayan ya da bir ruhlarının olduğunu unutan ya da unutturulan ya da ruhun varlığına inanmayan yani kendilerince nedenleri olan zavallılar onlar...

Çok acıyorum kınamak maksatlı demiyorum ciddi ciddi çok acıyorum o insanlara.. Birgün bedenleri kullanılamaz hale geldiğinde, tercih edilmeyen istenmeyen olduklarında ellerinde koskocamaaaan bir sıfır kalacak.. Yazık onlara çok yazık...

Şimdilerde yine kendilerince nedenlerden dolayı öyle şeyleri mübah görüyorki insanlar anlamakda zorlanıyorum.. Bazende heralde ben eski kafalıyım diyorum..

Birşeyide belirtmem lazım iyi-kötü anlayışı farklıdır her insanın... Ben de ortası yok bu işlerin aslında hemen her konuda böyle uç noktalarda kötüye yorumum..:) Orta kararda duranlara lafım yok yani:)

Erkeklere önerimse: “İyiyim”, diyene inanın, fakat “kötüyüm” diyenden ispat isteyin, zaman kötü kimseye güvenilmiyor.
Bazen kendime bile güven(e)miyorum...:)
smile.png

Havva vuu, Sen benden beter vurmuşsun :) Ama benim değindiğim aslında kötüler değil, kötü gibi gözükmeye çalışanlardı. Onlarla dalga geçtim biraz. Ama bana küsmesinler, çünkü güçlü kılan insanı, zaaflarının az olması değil, bilmektir zaaflarını... Ben bu farkındalığı hediye ediyorum onlara :)
En iyi kendimi tanıdığımdan, eğer tasvirde isabet varsa kendimden de bir şeyler var demektir. Yani ben bir şeylere vurmuşsam, o vurduğum şeyin içinde biraz da ben varımdır. İnsan açık açık ben hıyarım diyemiyor, dese edebiyat olmuyor:)

Bleda;bt3570' Alıntı:
Erkeklere önerimse: “İyiyim”, diyene inanın, fakat “kötüyüm” diyenden ispat isteyin, zaman kötü kimseye güvenilmiyor.
Bazen kendime bile güven(e)miyorum...:)
smile.png
Bildiğim bir duygu :)

Üst Alt