Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

KPSS 2009/3 sonuçları açıklandı. Kazanan var mı?

arkadaşım ben sizden bir şey için ricada bulundum dedimki liseler için çevre orman bakanlıkgının kahramanmaraş orman müdürlügünün nihai listesi yok ne iş kur müd nede orman bakanlıgının resmi sitelerinde hiç birinde yok ayrıca siz mersin ve adana orman genel müd nihai listeyi açıkladıgını yazmıştınız bende baktım ama bulamadım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kahramanmaraş orman genel müd nihai listeyi ögrenmem lazım saygılarımla

onural kahan;

aynısı benim de başımdan geçti. hani ben seçilmezsen bile seçilenler görünüyordu nihai listede..

teşekkürler...

onural kahan; arkadaşım orman müdürlüğü kahramanmaraş lise 2 kişi nihali liste şöyle
1 tufan dama 81
2 mevlana altuntaş 79
3 aslıhan kılııç 78
4 bulut olcay 77,55

peki istanbul da ki listeyi de koyarmısınız..

teşekkürler...

degerli kardeşim savaş ellerine kollarına saglık bu nihia listeyi nasıl buldun asıl merak ettigim bu bilgisayr konusunda kendimi dahi görüyorumda teknik tamir donanım program ve bir şeyi bulma konusunda kendimi çok iyi yetiştirdigimi düşünüyordum ama senin becerin benden daha üstün tebrik ederim nihai listeye nasıl ulaştın bunu anlatırsan çok sevinirim bir daha böyle bir şey merak etsem en azından kendim bula bileyim diye saygılarımı sunarım onural kahan

celik;
istanbulda hangi alım o önemli 10 tane alım var

----------

onural kahan;
arkadaşım alımları ben devamlı olarak listeliyorum,çünkü bu şahısları araştırıyorum bu yüzden liseli alımlarını mümkün oldukça dökümanını çıkartıyorum neden diye sorarsan,çalışma hayatında bir konu var nihali listelerde dönen oyunlar isimli onu oku

savaş yazdıklarından bir şey anlamadım nihai listelerde dönen dolaplardan bizlerde haberdarız ben 80 küsür puan almışım nihai listeye nerden ulaştıgını soruyorum bana onu açıkla bugün iş kur,orman bakanlıgı tüm kurumları aradım adamlar nihai liste daha açıklanmadı diyor bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim o şahısları araştırsan ne olur ben sana ad soyat vereyim ne kadar para verdiklerini söyleyeyim neyi ispatlaya bilirimki adamlar optik okuyucuyu ayarlamışlar gerisi hikaye sende bu kadar kafana takma ispat istiyorsan hemen ispatlarım çünkü arkadaşım 13 milyara işe girdi özürlü kadrosundan diyarbakır milli egitim bakanlıgına bundan 1 yıl küsür o yüzden şuan rahatlıkla söyleye biliyor

85 puanım vardı..1 puanla kaçırıdm..gerçi kazansamda sağlık raporu olumsuz yazacağı için memeur olamazdım..neyse...

onural ben bunlarn çıktısını alıyorum,çünkü bunlar birer delil.demek istediğim bu kamuda çalışanlar insanarın hakkını yiyor mesela en son orman müdürlüğü alımını kazananlar 2 ay sonra puanlarının yüksek olmasından dolayı bir alım olduğu zaman 10 kuruş fazla veriyor diye başaka kuruma geçıyorlar bir avukatla görüştüm.bunları listele takip et dedi.bunların bir kaç kurum değiştirip başvuru yaptığını isbatlarsam bunları mahkemeye vereceğim.anlıyacagın her alımın listesini bunun için yazıcıdan çıkarıyorum.

Üst Alt