Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kronik yorgunluk halsizlik için çözüm önerileriniz var mı?

Pluvia

Emektar Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
Kronik yorgunluk halsizlik var benim tahlillerde iyi kullandığınız bişi varmı önereceğiniz hiç bişi yapasım gelmiyor

bahardandir:) bi supradin al sabah sonrada kosuya cik, hicbisicigin kalmaz.

Hep var bende:))

Evi süpürcem birazdan zorla

@flora19
Ablam öncelikle geçmiş olsun,bu durumun @shukufe'nin dediği gibi bahar çarpması olabilir. Ama sen halen yorgunluk duyuyorum halsizim,bu bende sürekli var diyorsan,ben günde bir tane APİKOBAL diye bir vitamin destek hapı kullanıyorum.

Takviye vabında vücuda faydalı bir ilaç,aşırılık olursa bu fazlalığı vucud kendisi sorunsuz olarak atıyor.
Bu hapı dr,yazdırabilirsin sgk karşılıyor.

Bir dene istersen,ama bu sorununu dr ile mutlaka paylaş belki sende eksik olan bir değer vardır,mesela demir eksikligi aşırı yorgunluk yapar.

Tekrar geçmiş olsun ablam.

Mehmet005 tşkrler abi yazdırım oilacı bvitaminimi içtiğin ilaç benim yorgunluk sanırsam hepatitten çok araştırdık bunu kimi depresyon hapı verdi:D

Zorluyom işegüce kendimi yoruluyom yapasım gelmiyo tansiyonda düşük
Mehmet005 baktım ilaca abi tam benim endiskayonlar var reçetede:)

Öncelikle sizi mutlu edecek uğraşılar bulun :) sonra çıkın hava alın arkadaşlarınızla vakit geçirmeye çalışın çok iyi geliyor tavsiye ederim:)

Yemek konusunda unlu mamullerden uzak durmanız iyi olur çünkü gerçekten insilün direncini etkilediği için enerji kaybı yaşayabilirsiniz.

5 aydır formumu korumak için Herbalife kullanmaya başladım. Enerji düşüklüğü uyku hali ortadan kalktı :)

Miyan_ser hmm ben karatay yapıyorum zaten unu fazla kullanmıyorum herbalıfe yapan var iyi bişi değil öle tşkr tavsiyeniz için

flora19 D vitamini değerine de bi baktır istersen. D vitamini eksikligindede bu şikayetler oluyormuş

Spora gdyırum şu sıralar bıraktım ondada hal kalmıyo bitince:D
dil_hun biliyom cnm dvitte iyi:D

@FLORA Lavanta çayı iç , önce 15 dakika demle sonra süz . :cool:

Diyet miyet derken vücutlarınız vitaminsiz ve enerjisiz kalıyor . Hapta şurupta çare aranmaya başlanılıyor . Benim önerim b1 -b6 - b12 vitamin takviyesi alman .

-DORLİON- yazdırcam yarın mehmet abinin ilacı:))

Diyet felan ağır yapmıyom pek verdim zaten verceğimi:)

Mehmet005 abi yazdırdım dediğin ilacı önce bikutu verdi iki kutu yazdıydıda dedim halsizlik için içcem doktora iç dedi iyi gelir

İşlh iyi gelir sen sabahmı akşmmı içiyon sabah 1tok yazmış

flora19
Ablam doktorunun sana tavsiyesini uygula sabah kahvaltı sonrası birtane iç,gün içinde faydasını göreceksin.
Bu arada kanında d vitamini değerine baktırdınmı o ne durumdaymış.
Kanda keratin değeride çok önemli,böbrek fonksiyonlarının kontrolü için,o da yorgunluk yapar.

Mehmet005 dvit iyi abi düşünce 1ampul içiyom bazen kratinde iyi abi :)

Kaç olması gerek kratinin yüksek yada az bişi çıkmadı

flora19
Ablam keratirin sende, yani kadınlarda 0,5 ile 1,1 aralığında olmalıdır,

Eczacıbaşı Imutor Beta Glukan 100 Mg 30 Kapsül
İmunol 40 Kapsül
bagışıklığı güçlendirici bu ilaçlardan alabilirsiniz..... hepsi burada dan isteyebilirsinz daha ucuz...
bağışıklığınız düştüğü için
yorgunluk halsizlik..
v.s hastalıklarda kullanılabilir...

Pharmaton30Kapsül multivitamin kullanabilirsiniz....

Arkadaşlar 6 ayda bir kan tahlillerinizi aile hekime giderek yaptırabilirsiniz..çok basit illede hasta olmanıza gerek yok...
b vitamini demir eksikliği yorgunluk daha çok şeyin sebebi olabilir..

Mehmet005 evt abi o aralıktamış benimde

Abi benimki hepatitten belkide halsizlik

Hep var bu dert bende:(

Spora yazıldım sonrası ne hal kalıyo nebişi:)

Yaşlandık heralde:D
istanbul40 biliyom o ilaçları benim bağışıklık bu sene iyi dğl bozdum beslenmemi ondan grip felan oldum iki üçkez

Bu sene

evet gribe faydası oluyor...soğuk alğınlığı daha kısa sürede geçiriyorsunuz...
agızda yaralara aft'a iyi geliyor...ayrıca agız yaralarına sumak agzınızda bir tutam çiğneyeceksiniz...

Aynen pahalı biraz baya var kapsülü ama

Ben biara bağışıklık için pancar yeşilelma zencefil az limon sıkıyodum oda iyidi

Koruyucuydu üşeniyom hep işte robot büyük

hepsi burada dan alıyorum piyasadan % 40 ucuz neredeyse....
Eczacıbaşı Imutor Beta Glukan 100 Mg 30 Kapsül 16. 40 tl ye düşmüş
İmunol 40 Kapsül
Fitbull 19.3 tl
Centrum Advance 50+ Multivitamin 30 Tablet 25 tl

İyimil ucuzmuş orjinalmiki

Kapıda ödeme oluyomu ordan

İlerde alım bende

Özele atabilrmisiniz hangi linkten aldınız

Uyku sorunum yok hem yeşil çay uyku kaçırır:)

hepsi burada ya üye olun ancak kredi kartı ile alışveriş yapılabiyor.. saglam (Leomanya) satıcı sürekli kullanıyorum saglam...buğün fiyatlar son olabilir...ben biraz daha pahalı almıştım...günlük indirim yapılmış.. kaçırmayın derim..

mehmetbey,hepsi buradan menmunmusunuz? ben kredi kartıyla alışveriş yapmayı sanal ortamda dogru bulmuyrum,başka türlü taksit imkanı varmı? yada kapıda kredi kartına taksit oluyormu? aydınlatırsanız menmun olurum.teşekkürler..

istanbul40

Bulamadım ilaçlar bölümü bulamadım link verirmisiniz ,
kuru zencefil de var mı orada

Vitamin & Mineraller (186)
Destekleyici Besinler (16)
hepsi burada sitesine üye oluyorsunuz..arama yaptırırsınız ..ordan seçersiniz...kredi kartı güvenli size ayrıca sms gönderiyor şifreyi...yaklaşık 5 yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum..sıkıntı yok....
ara kısmına ilacın ismini yazın karşınıza çıkkar...
https://www.hepsiburada.com/eczacib...TBULECB110?magaza=Leomanya&t=product&q=imutor

https://www.hepsiburada.com/imuneks-10-mg-40-kapsul-p-SPORFITBULIMP111

https://www.hepsiburada.com/ocean-daily-one-women-30-tablet-p-HBV000004ZHZL?magaza=Leomanya

https://www.hepsiburada.com/imunol-40-kapsul-p-SPORFITBULIML110?magaza=Leomanya

ECZANELERİN İNSANLARA NE KADAR KAZIK ATTIKLARINI GÖRÜN...BUNLAR DİREK ECZA DEPOLARINDAN ALIYORLAR..ARADAKİ ALICILAR KALKTIĞI İÇİN FİYATLAR BURADA UCUZ..
BEN bu siteyi kullanıyorum..ancak siz başka yerlerden daha ucuz bulursanız alabilirsiniz.. yanlış anlamayın hiç biryerin reklamını yapmıyorum...sadece tavsiye niteliğidir..yardımcı olabilirsem ne ala...

İyimil ucuzmuş orjinalmiki
bak bide bizim afacana ari poleni veriyorlar. ates parcasi gibi:eek: hic grip filan olmaz. zararli bisey degil hem. organik pazarlarda bulunur.
balistan. taze polen. organik yaziyor etikette. bir cay kasigi kullaniliyor gunde.

Üst Alt