Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Küçük bir yerde yaşadığım için iş bulamıyorum..?

ozmuşlu

Üye
Konular
36
Reaksiyonlar
76
s.a değerli arkadaşlar ; derdim büyük son 1,5 senedir işsisizm elimde güzel mesleğim var amma yaşadığım yer küçük kıt bir şehir olduğu için iş bulamıyorum eee sağlık sorunlarım var büyük şehrede ben gidemiyorum kaldık burda. yaş oldu 35 iş yok güç yok sigorta yok hem kpss ye hemde ekpss ye girdik amma hiçbir netice çıkmadı. zamanında internette bir bayanla konuşup hastalığımı anlattım oda bana o zaman sen yaşadığın şehre mecbursun demişti sizcede öylemiyim epilepsi diyorlar ama benim hastalığım biraz farklı sara gibi düşüp bayılmam yok benim genelde geceleri uyurken oluyor yeri geliyor sıkıntıdan stresten sabah kadar uyuyamıyorum . işsizliğin parasızlığın yükü altında eziliyorum... sizce yaşadığım yerde mi iş aramalıyım ???

Büyük şehirlere gidememe nedenin maddiyat mı yoksa hastalığın mı?

Epilepsi dediğin hastalık sadece yere düşüp bayılmadan ibaret değil zaten, çok fazla türü var.

Son olarak genelde geceleri uyurken oluyor demişsin, nedir bu nöbetler mi yoksa iç huzursuzluğu mu?

maddiyat da var hastalığım da var ..
benim hastalığım tıpta diskinezi olarak geçer yani kas hastalığı genelde uyurken ve uykudan uyandıktan sonra nöbet geçiririm. uyandıtan sonra benim kendime gelmem 15 dk sürüyor . ama bayılma şuur kaybı v.s yok..

birde üstad hastalıktan ziyade bizim sebep olacak kimsemiz yok yani vesile olacak elimizden tutan kimse yok başımda bir anne baba var ki varlığı yokluğundan beter düşmana gerek yok düşman burnunun dibinde zaten..

Üst Alt