Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak ameliyatı

SERO3460

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Cocukluk dönemimde takılan tüp'ün kendini dışarı atması nedeniyle sol kulağımın zarı parçalandı.ve zar olmadığı için işitme kaybı başladı.bunun üzerine yapılan ameliyat başarısız oldu,bir diğeri bir diğeri derken toplamda 5 operasyon geçirdim en son 1.5 sene önce yapılan ameliyatta kulak içi kireçlenmesi nedeniyle hem platin yerleştirildi hemde işitme cihazı takıldı.tabii birde kulak arkasından alınan deriden zar dikilmiş oldu..ilk defa ameliyatım işe yaradı derken iki gün önce çok üzücü bir haber aldım işitme cihazı arıza yapmış ve acilen alınması gerekiyormuş.
Takılan cihazı cıkartacaklar ve işitmemi kulak kıkırdağımdan alınan bi parçanın iç kulağa yama yapılmasıyla sağlayacaklarmış..bu nekadar geçerli bir yöntemdir? Fayda görebileceğimi düşünmüyorum ama sanırım şu durumda başka bir çarem kalmadı...ayrıca cihazı aldırmasam bu şekilde bana ne kadar zarar verebilir.bilgisi olan yada buna benzer bir durum yaşamış olan arkadaşlardan cevap istiyorum.teşekkürler

Üst Alt