Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak çınlaması için Betaserc kullanımı hakkında..?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
277
Reaksiyonlar
197
kulak cinlamalarim ishal sonrasi tavan yapti. inatla doktora gitmek istemedim.sagir kulakla zor is. aile hekimizde bi insanin yuzune bakmayinca hic dediklerini anlamiyorum. da zaten kulak doktoru degil.
su her kulagi cinlayanin kullandigi betaserc kullansam die aldim.16 mg olanindan. prospektusu akuyunca kist gibi seylerde kullanilmazmis gibi anladim. benimde koleastotam suphesi var sonucta. acaba buna bir zarari olurmu. sitemizdeMeTePe doktor. eger okursa bizim kolestotama bi zarari olurmu. var diyemem ama bu sira kontrollerden kactim. biktim artik. daha dogrusu.bana bu ilacin yan etki filan yaparmi yapmazmi biraz bilgi rica etsem acaba yardici olurmusunuz.

shukufe,
ben betaserc adlı ilacı 3 ay kadar kesintisiz kullandım. Açıkçası hiçbir yan etkisini, aynı şekilde faydasını da görmedim. Tabii herkeste her ilaç aynı etkiyi yaratır mı orasını bilemem. Yine de son sözü doktorun söylemesini tercih etmelisin, git doktorunla konuş. Kulak çınlamasını azaltmak için benim yaptığım ilginç tedavi yöntemleri var.
1. Açık havaya çıkmak, deniz kenarı veya insanların olmadığı yeşil ve akarsuyun bulunduğu bir yerde bir süre gezinmek.
2. Sessiz sakin bir ortamda uzun bir uyku.
3. Yağlı ağır yiyeceklerden kaçınmak
4. Kahve.
5. Kafayı sürekli meşgul edecek, üzüntü verecek ortam ve konulardan kaçınmak.

Geçmiş olsun.

tebakon fort..etkili ve iyi geliyor

umutsuz, doktoruma gitsem papara yicem iyisinden:( dedigi tetkikleri yapmadim diye. baskasi olsa dalga gecer lafi tikarimd. doktorum iyibi haslicak. gitmicem.tatil olanagida olacak gibi degil ankara gibi yerde.tesekkurler.
en iyisi betasec yerine gidip tebokan alayim. kullanmadim bunu ama gingo biloba kullanmistim. bi vakitler.gingo nede olsa bitkisel. tesekkur ederim ugir. hic aklima gelmemisti bu:eek:

tavsiye ederim bitkisel oldugunda yan etkısıde yok

Üst Alt