Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak Rahatsızlığı (otoimmün) tedavisi bilginiz var mı?

alpertunga

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba Otoimmün Hidropz Hastalığın Vardır.. :( Şu An Kanal İçi Cihaz Kullanıyorum..Bir Kulağıma Koklear İmplant (Biyonik Kulak) Yapılacak.. Sizlere Bir Sormak İstedim.. Saten Tüm Türkiyedeki Kbb Prof.gittim ama belki sizin bildiğiniz doktorlar vardır ; belki yardımınız dokunur dıye konuyu acmak istedim :( yardımlarınız için şimdiden teşk.ederim.
Kesin Tedavisi Yok DEnildi Bana Hacettepe Gibi Üniversite Hastanelerinde.. (otoimmün Hidropz hastalığı hakkında) Bildikleri Varsa paylaşanlara teşk.ederim şimdiden.

nasil bir hastalik oldugunu bilmiyorum sizin hastaliginizi cok gecmis olsun
kanal ici isitme cihazi kullandiginiza gore koklear implant taktiracaginiza anlam veremedim
isterseniz biraz erteleyiniz isitme kaybiniz cogalirsa mecbur kalip daha iyi secenek olmazsa ki o zaman bile tavsiye etmem
bende bir koklear implanzedeyim implanti aldirdiktan beri basdonmelerim kulak cinlamalarim canimdan bezdirdi
azda olsa duyan kulagim ameliyatla tikaldigi icin kulak cinlama degil feryatlarini bastirmak icin isitme cihazi bile takamiyorum
kbb doktorlarida sohret para pesinde hemen imlant yapmaya kalkiyorlar bilesiniz
acisini az da olsa isiten kulagimizi kaybeden moral cokuntuleriyle basbasa kalan bizler oluyoruz

Üst Alt