Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak Tıkanıklığı Basınç Tedavisi..?

strazyevsk

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
2
Bu otobüslerde ve uçaklarda olan olayı gün içinde sürekli yaşıyorum . Otobüste olduğu zaman valsava harteketiyle açıyordum şimdide aynı şekilde yapıyorum .
Ama belki kalıcı bir tedavisi vardır diye düşündüm .
Örnek yolda yürürken bir anda ağzımı açıp kapatırken sesler azalıyor esniyorum sesler geri geliyor .
Gün içnde defalarca aynı durum tekrarlanıyor .

Varmı bu durumu yaşayan ve ilaç sprey tarzı birşey önerecek birileri

ilaca bosver sen. doktorunun vermedigine hepten bosver. bobreklerine, cigerlerine aci kendine acimiyosan.
ben ucaga binince sakiz cignerim. otobuslede eskiden cok midem bulanirdi uzunyola hic cikamazdim. artik oyle degil.
sizin ortakulak iltihabinizmi var acaba. doktorunuzun versdigi antibiotikleri kullansaniz dikkatlice.

İltihap falan yok otobüste uçakta olan olay gün içinde oluyor işte .Sonra esniyorum bir anda açılıyor , esnemem yoksa burnu kapatıp kulağa hava yolluyorum açılıyor .
Ama belki ilacı falan vardır diye düşündüm

kulaga hava gönderince açılıymu benim kulak zar delik ikiside bir tam duymuyor ..uçaga veya balona binemye korkuyorum

benim sol kulak hiç duymuyor sağda az duyyor dedigin şeyleri bende yapiyorum açiliyor biraz sesler netleşiyor fakat yutkununca gidiyor doktora sordum havakanalı var o acılıyor ondan dolayı dedi cözum yok anliycan

kulaga hava gondermek isitme kaybina sebep olabilecegini okumustum biyerlerde. bunu isitme cihazlari konusuna tasiyalim. nede olsa doktor odyolog MEHMET AKSIT bey. o bize daha iyi bilgi verir.

annemin 1 haftadır geçmeyen geniz arkası akıntı nedeni ile kulak tıkanıklığı var,antibiyotik sakız çiğneme falan etki etmedi...başka ne yapılabilir acaba..kirden değil de iltihapdan dolayı tıkanan kulağa başka ne yapılabilir?

Üst Alt