Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak zarı deliği hastalığından ameliyat olan var mı?

zorunlu

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba benim paylaşmak istediğim ve benim durumumda olanlar varsa onlarla konuşmak istediğim konu:iki kulak zarımda delik bugünlerde çok ağrım ve akıntım var doktora gittim ama ameliyat olmam gerektiğini söyledi ben korkuyorum hadi daha kötü olursa sonuç diye ne yapacağımı bilemiyorum yaşım 35 genç yaşta duyamamaktan korkuyorum lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar...

dostum bendede kulak zarı yırtıgı var ve 8 sene oldu ameliyat olmadım korkutm acıkcası duyu kaybı daha öncede vardı ondan baska bir agrısı akıntısı olmadı taki 2 ay öncesine kadar akıntı cınlama agrı doktora gittim ilac falan kulak temizliği derken şimdi cok iyiyim ama ameliyat olmadım korktum....olmuş olan arkadaşlar varsa işl bilgi verirler..

kulakta zarin delik olmasi durup dururken agri yapmaz iltihap vardir kulaginizda bence
ilac vermesi lazim doktorunuzun uygun antibiyotikleri kullanirsiniz muzinlesmemis uzun suredir iltihapli degilse kurtulursunuz ilac tedavisiyle malum kis aylari bide siz su kacirdiysaniz kulaga iltihap icin olanak iste
kulak zari deligi olanlar cok ozenli olmali vazelinli pamuk tikamadan banyo yapmamali usutmeyeceksiniz elinizden geldigi kadar ust solunum yolu hastaliklarindan kendinizi koruyacaksiniz
muzminlestiysede ortakulak ameliyatini olacaksiniz korkunun ecele faydasi yok isi siki tutmaz iltihabin onune gecmezseniz isitmenizi gun gunden kaybettikten baska menenjit denge bozuklugu gibi seylerin ihtimali var
o kadarda korkmayin ameliyat mecburiyse ama en onemlisi rast gele bir doktor degil alaninda iyi bir hastanenin iyi bir kbb uzmanina gider ameliyat olacaksaniz guvendiginiz iyi doktora yaptirin ameliyatinizi gecmis olsun

Üst Alt