Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak zarı sorunum çözülemiyor. Öneriniz var mı?

sabah38

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
4 sene önce kolesteatom dan ameliyat oldum ameliytım güzel geçti o sorundan kurtuldum .işitmem çok güzel seviyedeydi.3 ay sonra işittmem de kötüleme olunca konttrole gittim.zarın delik oldugu belli oldu.bi 3 ay daha bekleyip zar onarımı oldum fakat o da tutmadı.daha sonra kulağımı sudan koruyarak 3 sene geçti.geçen sene tekrar zar onarımı olmaya gittim.ameliyat dan 1 ay sonra zar tutmadı tekrar dediler.bu aralar işitmemin kötü oldugunu fark ettim.kontrole başka hastaneye gittim.bugun zarın kapandıgını işitme de kötüleme oldugu kesinleşti.sol kulak için zaten cihaz kullanıyorum sağ kulak için daha önce cok güzel duyan kulağım şimdi yapacak birşey yok dediler.acaba sağ için bi ameliyat mudahale mumkun mu bilen yardımcı olursa ssevinirim.

https://www.hizliresim.com/b86wvby

dua adin zar bu kadar zaman delik olarak devam ettiginize koleastotam tekrarlamamis
zar acik olunca iltihap iltihap derinlesincede koleastotam olusur
buda ameliyattan baska secim yoktur her ameliyatta insani moral olarak cokertiyor terarlayinca
doktorunuz aciklamis yapilabilecek birsey varsa soylerlerdi
o kulagada isitme cihazi kullanacaksiniz giden geri gelmiyor
gecmis olsun
alisacaksiniz cok fazla uzulmemeye gayret edin

Üst Alt