Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulakta Kireçlenme (otoskleroz) hastası olup ozon tedavisi gören var mı?

gamze1988

Üye
Konular
44
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar teyzemin ısrarı ile ozon tedavisini araştırmaya başladım.. istanbuldan bir ozon tedavi merkezi ile iletişim kurdum.. benim problemime çözüm olup olamayacağını sordum.. aldığım cevap evet ozon tedavisi sizin probleminizde kullanılıyor dediler.. dr umu aradım o ise hayır sana faydası olmaz dedi... benim problemim ileri derece otoskleroz.. yani kulaktaki kireçlenme.. ileri derecede.. sizlerin de yorumlarını almak istedim..

gamze1988 arkadaşım bunu bende araştıryorum ama şuana kadar kimseden bi cevap alamadım olurda bi bilgi sahibi olursan lütfen benide bilgilendir. y.sargin@hotmail.com mail adresim mail atabiirsin bendede otoskleroz var ameliyat oldum orta derecede faydası olmuştu ama son günlerde acayip şekilde çınlamalarım oluyor çoğu zaman duyamıyorum rica ediyorum sadece bende en ufak bir bilgiyi burda senle paylaşcam söz.. şimdide teşekkür ederim.

yasin bey eğer bir bilgiye ulaşırsam elbette ki paylaşırım.. bu forumun amacı bu zaten..

merhaba. otoskleroz ile 2009 da tanıştım. ancak riskleri nedeniyle ameliyat olmadım. şimdi duyu kaybım arttı. tekrar doktora gittim ve ameliyat son çare dedi doktorum. ve ozon tedavisini şimdi sizden duyuyorum...ne yapmalıyım bu konuda bana yardımcı olur musunuz. bilgilerinizden ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

Merhabalar, bende de kulak kireçlenmesi var, bu konuda ameliyat harici çözüm varsa lütfen yazar mısınız? Ancak bende iç kulaktada bir şeyler varmış, oralara Allah karışır dedi doktor

Kireçlenmeden dolayı kaıp için engelli derecesi veriyorlarmı acaba

Üst Alt