Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kürkçü Dükkânı(m)

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana]Evime döndüm .[/FONT]
[FONT=Verdana]Aileme , dostlarıma , işime …[/FONT]

[FONT=Verdana]Giderken bıraktığım her şey bıraktığım yerde beni bekliyordu. Dönüş sersemliği hala üzerimde. Eski düzenime alışmak zor geliyor. Çalışma masamın başında boş gözlerle pencereden dışarıyı izliyorum sabahtan beri . Bedenim mi burada , ruhum mu orada yoksa tersi mi çözemedim. :confused:[/FONT]

[FONT=Verdana]Gündelik işler yığılmış ben pause tuşuna basmış bekliyorum.[/FONT]
[FONT=Verdana]Puffff… :rolleyes: [/FONT]

[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana]Seneye kadar ki avuntularım ... [/FONT]

55184915.jpg

kyyolu.jpg

kyceiz.jpg

marmariss.jpg

Bacım bayramda 9 gün tatil var bak şimdiden yap planlarını kendine yeni bir tatil daha yarat derim ben :)
Ha sen uygularmısın dersen nerdeee :D

İşler yoluna hasret kalmıştır... Umarım kısa zamanda işleri yoluna koyarsın Sema...:)

Medişim adapte olamıyorum sonra gerçek hayata , öyle dalıp gidiyorum :D Yeter bu kadar tatil motivasyonu , ciddi işlerime dalmalıyım :)

Son düzenleme:
Yahu semacım ve medişim İstanbul diye bir il varmış ve içinde Kalem diye biri yaşarmış. Hiç Kalem aklınıza gelyor mu? Yahu klavye icat edildi mertlik bozuldu diycem ha artık:) Kalem unutuldu gitti...
Dostluklar bir arada olunca aslında büyük bir mutluluk duyuyorum ama işin açıkçası bir hüzün de kaplıyor içimi yanınızda olamadıgım için...
Ha onlar bir arada ha ben diyorum
ama imreniorum:)

resimlere bakınca tatile çıkasım geldi :)

İşler artık yavaş yavaş yoluna girecek Bleda. Acele etmiyorum tail dönüşü sendromunu hafifletmek adına :)

Melek'cim, bundan sonraki ilk planım senle olacak artık :) Gelip evini hayırlyacağım ya :)

ahmet-hoca , çıkıp da dönmeyesin gelebilir baştan söyleyim :eek:

Artık bende şu yaşanası şehirle bir tanışmak istiyorum.. Nasıl bir yermiş bu istanbul birde ben göreyim diyorum.. Gitmişken içinde yaşayan bu Kalem'ide artık bir tanıyayım diyorum :)
Ama ne zaman nasıl olacak.. Tek bilinmeyen bu şimdilik..

Bak Melek'cim verdiğim sözü nasıl tuttum ama ;) Bundan sonraki ilk planım seninle olacak demiştim :eek:

Valla mest oldum hem sözünü tutmana hem seni gördüğüme, hem seninle birlikte İstanbul'la gezmemize, beni İstanbul'la buluşturmana, İstanbul'la seni tanıştırmama, İstanbul'a ve sana:) İyi k, geldin:)
Bana İstanbul'u verdin yeniden. ben de Seni İstanbul'a tanık kıldım:) Üçlü tanıklar olduk.
Bu arada İstanbul seni çok sevdi.
Ben zaten sevdim.
Biliorum sen de bizi sevdin.
Şuraya bir istanbul resmi mi koysak da sözünün eri oldugunu kanıtlasan diorum:)

;) Ben de bu yoruma mest oldum.
Albümü bi karıştırayım bakim , buraya bi İstanbul fotosu bulayım :eek:

Topkapı Sarayı'ndan..

Tahta oturdugumuz resim var ya bence onu koy:) burada İstanbul belli değil. Orada tam belli ya da hani bir resmin vardı ya cafenin terasında sana ait. arkada İstanbul:) İstanbul ve seni bir arada gorelim canısı:) Ve ben bir kere daha mest olayım:)

Fotoğraf yüklemede sorun oldu , sonra deneyeceğim .

Tamam canım:) Zaten şart da değil. Hiç yorulma. İstanbul halen ruhumuzda :) Ama niye bilmiorum istanbul ve sana bakmak ayrı bir keyf verior bana. Bu zevki de facede yaşıyorum zaten:)

Üst Alt