Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kuyruk sokumu kemiği kayması konusunda ne yapabilirim?

Danny

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
1
Bundan aylar öncesinde kuyruk sokumunda inanılmaz bir ağrı oluşmuştu ve fizik tedaviye gittikten ve ilaç aldıktan bir süre sonra düzelmişti sonrasında ise 5 ayın ardından ağrı tekrar nüks etti ama şiddeti diğerine göre daha hafifti fakat yine de hastaneye gidip durumu anlattım tomografi çekildim anladığım kadarıyla kayma olmuş ve kemiğin yerine oturması gerekiyormuş ve ardından bana oturma simidi almamı söyledi ki 1 aydır oturma simidine oturuyorum sadece ve sonrasında tekrar hastaneye gittim bu defa ortopediye gittim röntgen filan çekildim doktor bana ameliyat riskli dedi ve 6 ay idare et dedi şimdi benim ne yapmam gerekiyor 6 ay sonra iyileşmezsem ne olacak bu konuda iyice strese girdim.

Bu konuda bilgisi veya deneyimi olan var mı?

aynı sorunu yasıyorum dr geçiştirıyo bizler oturmak zorundayız herseyi denedim ne yapmalıyım
çöken kayan kuyruk sokumu çekiliyomuş vs ankara da bi uzmana lütfen yönlendirilmeye ihtiyacım var

@düşle, Bilkent Gaziler fizik tedavi hastanesi doktorlarından ortopedi doktoru Op. Dr. Mehmet Hakan Yılmaz ile bi görüşün bakalım, mhrs üzerinden randevu alabilirsiniz.. geçmiş olsun

@düşle Sık sık pozisyon degiştirebiliyorsanız degiştirin fizyoterapistten egzersiz ögrenip yapın derim. Çünkü doktorların çok iyi bir çözüm bulacagını sanmıyorum. İnşallah iyi bir doktora denk gelirsiniz... oturmaktan olduysa fizyoterapist ve fizik tedaviyi deneyin geçmiş olsun

Kayropraktik yapan birini bulun o kemiği yerine oturtur

@jonjon,
gittim hiç bişey yapmadı geri ftr ye yolladı ora algoloji çıldıracam

Üst Alt