Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

L5 de bel fıtıgım var. Ameliyat olmalı mıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

yaşar18

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar L5 de bel fıtıgım var 1 aydır çalışamıyorum özel hastane doktorları ameliyat diyolar devlettekiler olma diyolar çalışamıyomda ne yapayım şaşırdım yardımcı olacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum ne yapayım anlamadım fizik tedavide işe yaramadı yaglı kupa maşaj yaptırdım geçmedi aydınlatırsanız sevinirim.

Kırkkılıt otu. Ardıç yağı araştırın geçmiş olsun

Bel fitigi mekaniktir otla kupayla duzelmez.bel fitigi omurilik sinirine baski yaptigi icin ilk basta agri. İlerki safhada ayakta uyusukluk, felce gidis, idrari tutamama.belirtiler hafifse manuel terapi uzmanina gorun derim.bazi teknik hareketlerle omurgayi yerine otutturuyor.

yani bazıları beli çekiyo onlarmı manuel terapi

Talep var ısrar yok ben otla düzeldim. Tavsiyeme uyar uymaz gecmış olsun tekrar

Filme bakınca doktorlar ameliyat gerekip gerekmediğini söyler. Ayaklarda güç kaybı, uyuşukluk, ağrı-sancı varsa ameliyat gerekebilir. Geç kalırsanız sorunlar daha da büyüyüp felce kadar gidebilir. Alanında uzman birkaç doktorun görüşünü daha alıp en uygun kararı vermelisiniz. Allah şifa versin, selametle...

Üst Alt