Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Lamictal kullananlar deneyimlerinizi yazar mısınız?

Lmctl

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Herkese geçmiş olsun lamictal kullanan arkadaşlar varmii

Lmctl

lamictal kullandım kötü bir ilaç olduğunu söyleyemem.yalnız beni kuzu gibi sakinleştiriyordu son dönemde aldığımda.o yüzden bıraktım.daha evvel de kullanmıştım.fena bir ilaç değil.belki döküntü yapabilir.fazla yan etkisini görmedim.bir de baş dönmesi olabilir.

Evet ben kullanıyorum ama ekstra kullandığım ilaçlarda var tabiki bana çok iyi geldi ben içmedim zaman sersem gibi oluyorum sadece yattığımda el ve ayaklarımda uyuşma lar oluyor sebep tm olarak bu ilacı bilemiyorum ama akşam içtiğim için ben lamictal la bağlıyorum onun haricinde çok rahatlatan bir ilaç

vücut da demiri sıfırlıyor, deride ve saçlarda dökülme yapıyor....

Doktor lamictal yazdı, nedir ne değildir?

Daha yarın kullanaya başlıyacağı. Özel bir kliniğe gittim ve rixperle beraber bunu yazdı. İntihar düşüncelerim var falan anlattım işte. Bunu kullanan var mı?

Hüseyin Bilmezkişi
Lamictal daha çok 18 yaş altı çocuklar da,epilepsi(sara)nöbetlerini azaltmak kısmen rahatlatmak için recete edilebilir.Ayrıca 18 yaş üstü yetişkinlerde bipolar iki uçlu mizac bozukluğu ve psikoz hezeyanlarını azaltmak için ve diğer ilaçlara ek olarak reçete edilebilir.
Psikiyatri hastaları ilaçları sorgulamamalı,Elbet doktorun bir bildiği vardır ki recete etmiştir.
İlaçları düzenli alalım kontrolleri aksatmayalım.
Geçmiş olsun...

Ben 12 senedir kullanıyorum ben rahatım doktorunun tavsiyesine göre kullan geçmiş olsun

Lamictale yeni başladım dünya da yok gbyim depresyona giremiyorum bu açık ancak baş donmesi var ayrıca kelimeleri yanlış teleffuz ediyorum vücut alışınca değişir mi ki bilemedim beynimbombos düşünemiyorum resmen mal GB etrafta dolaniyorum

Bende ilaca yeni başladım fakat depakin ile birlikte kullanıldığında deride toksik reaksiyon (stevens Johnson sendromu) yapıyormuş, deneyimleyen var mı?

Beynim uyuşuyor resmen gerçek anlamda fiziksel olarak beynimi uyuşturdu bu ilaç benim, depakin ile birlikte kullanıyorum, var mı lamictal kullannan?
Sanki epilepsi nöbeti geçireceğim başım fena ağrıyor...

Lamictal

Merhaba, lamictal kullanan var mı? Deneyimleriniz neler? Lamictal ile birlikte hangi ilacı kullanıyorsunuz?

Born2die
Ne düşünüyorsunuz bu ilaç hakkında, hangi ilaçlarla kullanıyorsunuz? Ben şu an ketya xr 400 ve lamictal 50 mg kullanıyorum, lamictal yavaş yavaş 200 mg olacak.

Son düzenleme:
Bipolarim depresyon ağır basıyor, doktorum lamictal ile yavaş yavaş mani olmadan depresyon dan cikabilecegimi soyledi. Henüz bir gelişme yok bakalım sabırla bekliyorum, yanında keday 300xr kullanıyorum iyi uyumami sağlıyor

Bu lamictal zımbırtısı antidepresandan farkli olarak nasil calisiyor doktor yazdi ama güvenemiyorum kullanasim gelmiyor

Üst Alt