Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Limona Mektup Vol. 1

chinaski

Yeni Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Geldim ,nasıl geçti günün evet her gün bunu soruyorum çünkü önemsiyorum seni ve merak ediyorum bensiz neler yaptın neler düşündün ve neler hayal ettin.

Nerde kalmıştık ha evet ilk evindeydin çok kalmadın orada ,o aralar evdeki en büyük saksı için mücadele veriyordum evde ,adlarını bilemediğim yeşillikler ekiliydi annemin sevdiği , kazanan olmaktan kıvanç duyduğum anlardan biriydi,sinsilik değil onlar yeni saksılarında da mutlular ya da bana öyle geliyor evlerinden çıkarılmışlar gibi hissetsemde arada bir.

O an uzun zamandır heyecanlanmadığım kadar heyecanlıydım.Seni incitmeden taşımak için biliyorsun allah bana bu elleri ağır işler için vermiş taşımak için kırmak için, resim yapmanın verdiği zevki yaşamam mümkün değil malesef sevdiğim kadının saçlarında dolaşan parmaklaırmın hissettikleri dışında,olsun kimse mükemmel değil sen bile bir yamuk büyüdün iple düzlendiğini unutma küçük hanım ,

Yerini sevdi dedi annanem senin için,şükretmiştim ,zarar görmemiştin ve büyüyecektin,daha doğrusu yaşayacaktın küçücük bile olsan seni çok sevecektim.Ama inat eder gibi uzadın sürekli yemyeşil bir gövde ve yapraklar komikti o halin bişeye benzemiodun ve küçük dikenlerin vardı.Neden savunmak istedin kendini, oysa ben sana zararsız birdünya sunacaktım gerekirse herşeyi feda edip,ama tercihlerine saygı duydum ve dikeninle de güzel duruyordun,

Arada badireler atlattık demi,toprakla alakası üstüne basmaktan başka olmayan birçok insan seni kısaltmamı söylediğinde senin gözüne baktım,inanıyormuydun bunu yapabileceğime diye :) hafif korkman hoşuma gidiyordu ama ,gövden kalınlaşmayaydı ne olacaktı yani sende öyle olaydın,anlamadım neden öle dediklerine ama ,insanlar böyle malesef başkalarının işine karışmaktan ayrı bir zevk duyar.allahtan sadece sözde kaldı ,eyleme geçselerdi onlar için iyi olmazdı,

Bir iki derken üç dal çıkardın ,her dalla birlikte yeni yapraklar o yeni yapraklarının kokusu ne kadar güzeldi,taze ve limon kokan,bu dünya üzerinde o kadar muhteşemi varmıydı ki? bilinmez ,

Şİmdi kocaman oldun,nerdeyse benim kadar ve o kadar mutluyum ki hayatımda sen varsın diye,teşekkürler
çünkü sen olmasaydın bu dünyanın griliği daha fazla olacaktı an be an ,karanlığı daha koyu ve güneşi soluk,sen olmasaydın kuşlar bile farklı ötecekti sonsuzluğa haykırırcasına,seni seviyorum bunu demekten korkmadım ve sana demek,hayat kadar güzel,an kadar...

Arkadaşım sen ne kadar özel olduğunun bilmem farkında mısın bilmiyorum ama ben senin yazılarını okumaya başladığım günden beri bunun böyle olduğuna dair inancım sonsuz... Senin her yazını mümkün olduğunca birkaç kez okuyorum ve doğaya ve yaşama olan tutkun beni derinden etkiliyor. Ne diyeyim bilmem ki, kalemine yüreğine sağlık....

Üst Alt