Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Litozin hapı hakkında bilgisi olan var mı?

Ltf

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Litozin ile ilgili bilgisi olan varmı ??? AVM için faydalaımı , ağrıları azalttığı hatta rahat yürümeyi ve eklemlerdeki esnekliği arttırdığı söyleniyor ..

evet hala tam cevap alamadım faydalı olduğu söyleniyor fakat AVM li olup da kullanmış veya bilgisi olan birinden bilgi almak istiyorum ...

Değerli arkadaşım,

Ben bu Litozin denilen şeyi sizin mesajınız üzerine biraz araştırdım. Bu meretin içinde sadece kuşburnu ekstresi var. İLAÇ DEĞİL! Tarım bakanlığından ruhsat almış. Yani GIDA statüsünde satılıyor. 70-80TL varan fahiş fiyatı var.

Özelliklerinde: LITOZIN® antienflamatuar ve antioksidatif özellikleriyle akyuvarların kemotaksisini önler, C-reaktif protein seviyelerini düşürür.

yazıyor... neredeyse her ağrı kesici ilaç (en başta aspirin) antienflamatuardır. Antioksidatif şeyler istiyorsanız taze sebze, biber, soğan, domates, havuç, nar, çilek vs. yiyebilirsiniz. C-Reaktif Protein ise kafasına göre düşmez. Yükselmesi normal bir reaksiyondur. Hastalık sebebi değil, sonucudur. Dolayısıyla hiç bir ilaç bunu düşürdüğünü söyleyemez.

Sonuç olarak, bu tür ilaç görünümlü sahtekarlıklara prim vermemenizi, doktorlarınızın önerdiği ilaçları kullanmanızı ve normal sağlıklı gıdalarla beslenmenizi öneririm. Dilerseniz, günde bir kaç kez kuşburnu içebilir, veya kurusunu vs. tüketebilirsiniz. Hem daha ucuz olur, hem de daha sağlıklı...

Kıkırdak gelişimi için yine GIDA TAKVİYESİ olarak kullanılan ve sınırlı yararı olduğu gösterilen başka ürünler var. Bunların en bilineni: [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]Glukosamin ve Kondroitin[/SIZE][/FONT] içeren[FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][/SIZE][/FONT]doğal preparatlardır. Piyasada çeşitli markalar altında satılmaktadır. Ben bunu bir süre kullandım ve hiç bir faydasını görmedim. Ama kullanıp işe yaradığını söyleyenler de var. Bazı sınırlı çalışmalar da işe yarayabileceğini gösteriyor. Mutlaka bir şey denemek istiyorsanız bunları kullanmanızı öneririm.[FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

kıymetli arkadaşlarım, dört kutu (200) kullandım.. prospektüsünü dikkatli okumadan başladım ve başlangıç dozunu gözardı ettim.. o dönemde olumlu olumsuz bir his olmadı, ancak başlangıç dozunu iki hafta sonra okuyup uyguladığımda, ilacın (veya herneyse) süper bir etkisini gördüm.. her iki el başparmağımda, dizlerimde ve ayaklarımda.. ancak sağ omuzumda da bir sıkıntı vardı ona pek etki etmedi.. orada farklı bir olay olabilir.. ANCAK BEN EKLEM AĞRISI ÇEKEN HER İNSANA ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM..denemelerinde çok büyük yarar var.. 2011 başlangıcında kullandım ve bıraktıktan sonra da ağrılarım geri gelmedi..
saygılar sevgiler..

arkadaşlar bana eklemlerimdeki şişme ve şiddetli ağrı sonucunda romatoid artrit (iltihaplı romatizma) teşhisi kondu.Teşhiş konulabildiğinde ataklar geldiğinde ağrıdan tutulan bölgeyi hiç hareket ettirememeye hatta elimi kolumu kullanamamaya yürüyememeye kadar ilerlemişti. doktorum yazdığı ilaçların yanı sıra kuşburnu özü kullanmamı söyledi. gittiğim eczanaler ve aktarlarda bana kuşburnu özü diye kuşburnu çayından kuşburnu marmelatına kadar her şeyi sattılar. Sonra aradığımın kapsül olduğunu öğrendiğimde de çok aradım. Kuş burnu özü yada kapsülü olarak bulmak çok zordu. En nihayetinde litozine ulaştım. Kuş burnu özü, tozu ya da kapsülü olarak araştırırsanız faydalarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. benim bildiğim kadarıyla kuşburnunun içinde bulunan gopo adındaki bir madde bazı eklem ağrılarının da içinde olduğu bir grup hastalığa iyi geliyormuş. Hatta iyileştirici etkisi varmış. Fakat ne yazık ki bu madde sıcağa maruz kalınca bozuluyormuş yani etkisiz hale geliyormuş. Bu nedenle kuşburnu çayı ya da marmelatı gibi ürünler bağışıklık sistemine faydalı fakat pişirildiği için içinde bu madde bulunmuyor. Kuşburnu kapsülü ise kuşburnu pişirilmeden sıcağa maruz kalmadan çeşitli yöntemlerle toz haline getirilerek elde ediliyor. yani içindeki iyileştirici madde korunuyor ve faydalı oluyor. Yurt içinde bir kaç yerde isimsiz bu kapsülden satan yere ulaşmıştım. markasız ürünlerdi, internet üzerinden güvenip satın almadım. litozin ismine bu akşam ulaştım. Onaylı ve güvenilir. Eczaneye litozin adıyla sipariş verdim. en kısa zamanda kullanmaya başlayacağım. dediğim gibi doktor tavsiyesi ve diğer kuşburnu ürünlerinden çok farklı...

Litozin kullaniminiz dan fayda gördünüz mü ,tavsiye edermisiniz maalesef avn ile tanıştık her şey bize umut geliyor...

Üst Alt