Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Maaşımda bloke var. Aynı bankaya adıma yapılan havaleye bloke koyarlar mı?

crazys77

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar şu anda maaşımda bloke var adıma aynı bankaya havele yapmışlar bu havaleyi çekebilirmiyim yoksa onada bloke koyarmı banka yoksa adıma gelen para hesabımdan ayrımı tutulur yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Adınıza yapılan havale maaş çektiğiniz hesaba yapılmadıysa çekebilirsiz sorun olmaz

meraktan soruyorum maaşınız ne maaşı emekli özürlü bakım ? Hangisi

maaş blokesi

arkadaşlar benim babam memur emeklisi alzheımer hastası vasi olarak işlerini ben yapıyorum babamın maaşında bloke var diyorlar fakat herhangi bir kesinti yok babamın maaşından maaş avansı çektim şimdi babamın hesabına nereden para gelirse gelsin maaş avans borcu var diye hemen gelen parayı vermiyorlar kesiliyor anneme işitme cihazı aldık devlet bu cihazın belli bir ücretini geri yatırıcak sgk dan yatıcak para babamın hesabına değilde ismine yatıcakmış isme yatırılan parayı da banka kesermi yoksa hesapla bir alakası yokmu çekebilirmiyim bilgilendirirseniz çok sevinicem saygılarımla

bankayla benimde sorunum var ama sgk nın yatırdığı paraya dokunan olmadı şimdiye kadar

Maaş kartımda bloke var. Maaşimı içerden çekebilirmiyim

Arkadaşlar,
Blokeli hesaplara gün içinde gelen havaleyi yine aynı gün içi parayı bekletmeden çekebilirsiniz.
Bloke işlemi akşamdan önce gerçekleşmiyor
Mesela benimde blokeli hesabıma havale geliyor,havale gelince bankadan gelen bildirim üstüne parayı başka bir hesaba mobil bankacılıkla transfer ediyor ve sorun yaşamıyorum.

Üst Alt