Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Malulen emeklilik için başvurdum. Uzayan işlemleri hızlandırmanın bir yolu var mı?

gncfbkadir

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
16.11.2006 yılında iş kazası geçirdim. baş parmaklarım hariç 8 parmağımı ikinci boğumdan kaybettim. 2007 mart ayında maluliyet için Kocaeli sigorta müdürlüğüne başvurdum. İşlemler çok uzadı müfettişin ifade alması, cevabın gelmesi, hastabne sevki. 11.09.2008 de heyete girdim 2 ay içinde evraklar gelir dendi.
bu arada internetten evrakları kontrol ederken Seka devlet hastanesinde heyete girdiğim ile ilgili yazı yoktu. 24.11.2008 de hastaneye gidip evraklarımı sordum evraklar Ankaraya gönderildi dendi. ertesi gün tekrar internete girip evraklarımın sayfasına bakınca sigorta hastanesine sevk için çağırıldı Giriş: 20.11.2008 Çıkış:24.11.2008 diye evrak sayfasına eklenmiş olduğunu gördüm
oysa 2 ay önce hastaneye gidip heyete girmiştim. 24 ünde sadece sormaya gittiğim tarihte çıkış olarak göstermişler. bunda bir yanlışlık yok mu? İşlmeleri neriye başvurarak hızlandırabilirim?
cevap için şimdiden teşekkür ederim.

İlk önce e-posta ile sor bence. Yanıt gelmezse Bilgi Edinme'ye sor.

SGK Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü Sigortalı Emeklilik İşlemleri Daire Başkanlığı
Adres ve Posta Kod: Mithatpaşa Cad. No: 7 06437 Sıhhiye/ANKARA
Tel: 0312 458 75 11 - 458 75 26
Fax: 0312 431 59 06
e-posta: tahsis@sgk.gov.tr

maluliyet

Evrak eksikliğinden tekrar heyete gönderdiler 03.12.2008 tarihinde heyete girdim ANKARADAN haber gelcek dendi sizce ne zaman haber gelir???

Sekiz parmağımda ikinci boğumdan koptuğunu yazmıştım sizce yüzde kaç verilir.

Üst Alt