Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Manisa büyük şehir belediyesi engellilerin ev önündeki park tabelalarını sorun etti!?

Ş.ALİ

Üye
Konular
26
Reaksiyonlar
0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HERİŞİ HALLETTİ ŞİMDİ SIRA ENGELLİLERE GELDİ ENGELLİLERE ENGEL KOYDU Ben % 59 ortopedik engelliyim aracımda engelli aracı yaklaşık bir buçuk yıl önce büyük şehir bldyesine müracaat ettim evimin önüne engelli park levhası koydular fakat bugün söktüler ve benim gibi bir çok engelli için aynı işlemi yaptıklarını söylediler ayrıca eşimde % 72 engelli Büyükşehir Belediyesi nin engellilere yaptığı bu engel biz engellileri çok üzdü ve zor durumda bıraktı tabiki kendisinin bizim gibi park sorunu yok ayrıca manisa nın bütün cadde ve Sokaklarını daralttı trafik sorununu keşmakeş yaptı biz engelliler araçlarımızı evimizin önü veya başka sokaklara zorda olsa bir şekilde park edeceğiz mevcut yerlerimiz dursa idi değişen ne olurdu nasıl olsa bu araçlar biryere park edilecek Büyükşehir Belediyesi ne yada başkanına zararımız ne olur du veya bir zararımız mı vardı da kaldırıp bize engel koydu zaten bu adam büyük şehir belediye başkanı seçileli manisa sıkıntılardan kurtulamadı biz manisalı engelliler olarak yardımlarnızı bekliyoruz

manisa büyükşehir belediyesi tekerlekli sandalye dağıtmak dışında ne yaptı ki? onlarda bağışlarla gelenler falan sanırım. defalarca ulaşım koordinasyon daire başkanlığını aradım otobüslere binince bastığımız kartlar için. otobüse biniyoruz kart basıyoruz ücretsiz biniş diye ortalık inliyor vebalı gibi herkes bize bakıyor. şimdide vize diye birşey çıkarmışlar neymiş efendim kartın vizesi dolmuş vize yaptıracakmışız. sürekli raporuma kentkart vize istiyor çok ilginç.
engelliler için manisa büyükşehir belediyesi hi. bir zaman çözüm odaklı çalışmamış daha çok köstek olmuştur.

Benimde engelli park yerini manisa belediyesi kaldırdı.Gerekçe olarakta yüzde dosanın altındakilerin kaldırılacağını söylediler. benim engelim ortepedik yüzde yetmiş bize verilen hakkı niye alıyorsunuz tekrar dilekce verdim birde BİMER yazdım bakalım sonuç ne cıkacak.

Akepe mhp chp bütün belediyeler aynı devlet devlet olmaktan çıktı kabile devleti oldu.

Üst Alt