Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Martı scooter terörü!?

Konular
18
Reaksiyonlar
46
Markete giderken hemde kaldırımda yürürken scooter çarptı. Scooterler kapatılsın, yere düşebilirdim bi yerlerimi kırabilirdim. Bu resmen kaldırım terörüdür.

@furkander33, birileri para kazanacak birileride ya ölecek yada yaralanacak...

@furkander33, avrupada bu scooter ler için özel yol yapıyorlar Türkiye'de ise kimi kaldırımdan kimi bildiğin ana yoldan gidiyor sonra avrupa Türkiye'yi kıskanıyor 🤪

@furkander33, sesini çıkartma birileri para kazanıyor 😉

Sende al bir scooter sen de onlara değ

Son düzenleme:
Kaldirima elektirikli scooterla çıkıp ayağında da scooter ayakkabisiyla terör estiren scooter terör örgütüne bağlı kişi bence 🤭

Son düzenleme:
daha bakalım ne icatlar çıkacak bundan sonrası olmaz dedim bak akıllı telefonlar çıktı

Emperyalist amerikan oyunu bu elektirikli scooterla kaldirima çıkma olayı 😂
Örgütün kısa adı .E.S.T.Ö 😂

Son düzenleme:
Taksi mafyası ve onların politikacı yardakçıları Uberi yasaklatmasaydı, insanlar güvenli bir şekilde yolculuk yapabilecek ve kimse kaldırımları bu şekilde kullanamayacaktı ama yok, illa ceplerini düşünürler.

Bide 3 tekerlekli elektrikli motor bisikletler türedi. Plaka bile veriyorlar. Bence bu araçlara plaka veriyorlarsa vergilendirmede yapılmalı.

Normal bir ülkede trafikte arabanın, bisikletin, scooterin yeri, kuralı vs bellidir. Herkes kurallara uyar ve herkes mutlu şekilde istediği yere varır.

Bizim ülkemizde de kağıt üstünde hepsinin kuralı var ama uygulamada hiçbirinin kuralı yok. Bisiklet, scooter sıklıkla ya kaldırımda gider ya da yolda ters yönde gider. Sol şeritte bisiklet süreni bile gördüm.

Medenileşemediğimiz için sorunu bisikletin, scooterin veya arabanın varlığı sanıyoruz. Halbuki sorun sadece kullanıcılardır.

Bisiklet sürdüğüm dönemde bisiklet yoluna park etmiş ve içinde sürücü ve yolcunun olduğu bir araba gördüm. Neden bisiklet yoluna girdiniz, park ettiniz diye sordum. Adam bana bakıp burada bisiklet süren mi var dedi. Ben sürüyorum dedim. Biz polisiz görev başındayız dedi. Bir şey demedim, çekip gittim.

@furkander33, lütfen motorculara laf yok :)

@Sansarius, aynen öyle gelişmiş Avrupa ülkelerinde Uber kullanılıyor haa pardon Avrupa bizi kıskanıyordu değilmi 👌

@furkander33, o tarz taşıtları önce plaka gerekmiyor dediler millet alsın diye millet almaya başlayınca plakayı zorunlu yaptılar tabiki sıra vergide tüvde ve sigortada sırf millet alsın sonra onları sağarız deyip böyle yaptılar canım ülkem benim

Üst Alt