Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Masal devleri

kuyucak

Üye
Konular
50
Reaksiyonlar
0
DEV= LİDER

Bir zamanlar Dünyada çok gariban ülkeler varmış..
Bu ülkelerin çalışkan halkları varmış.. Halklar sabahtan akşama çalışır, üretirmiş .
Ancak bu ülkelerin başına birileri akşamları musallat olurmuş.. Çıkarmış her bir ülkenin başına biri, akıl almaz bir silahla başlarmış ateş açmaya.. Hiç kimse ona karşı çıkamazmış.. Çıkarsa başına gelecekleri bilirmiş.. O birisi aklına esen nere olursa olsun , aklına esen kim olursa olsun, aklına esen hangi düşünce olursa olsun hiç düşünmeden, korkmadan imha edermiş .. Saldırganlığının, pervasızlığının nasılsa hesabı sorulmazmış.. Çünkü onun elinde olan silahlara silah işlemezmiş.. Çünkü onun elindeki kalkanlara silah işlemezmiş. Çünkü onun elindeki güce silah işlemezmiş. O her akşam, karanlık basarken tüm silahlarını kuşanır, çıkarmış gökyüzüne başlarmış canı istediği yere ateş etmeye.. Onun eğlencesi buymuş işte.. O bu yaptıklarından büyürmüş.. O ateş ettikçe büyüyen bir yaratıkmış..

Onları gördüm ben giderken …
Bana el salladılar, hatta hadi sende gel dediler..
Onlar Savaşa gittiler..
Karşı ülkenin Dev’ine karşı savaşa..
Kendi Dev’leri öyle buyurmuştu..

***Sağ bıraktığım her yahudi için bir gün arkamdan bana lanet edeceksiniz....***
Adolf Hitler...

devler ayrı mevzilerde siper almazlar...Cüce kalarak imajlarını çizdirmezler..
Devler güçsüzler karşısında devleşerek nesillerini sürdürürler..

Ada..
Benimle karşı düşüncede olanlara hep saygı duydum.. Ancak bazıları ile özellikle tartışmak isterim.. Çünkü nedense düşündüklerini daha iyi anlamak isterim..
Ben bu yazımı her ülkenin Devine karşı yazmıştım.. Hani masallarda olur ya, insanları yiyen devler.. Yani sadece Yahudi devlerine yazmadım.. Her ülkenin devleri kendi insanlarını yerler.. Soy olarak karşı ülkenin halkını yiyen de o ülkenin devidir. Onlardır doymaz olan çünkü.. Adolf hitler'in bu sözünü doğrularsam benim ne farkım kalır o Dev'den.. Ayrıca sen anti-Türkizmde bizler için edilen sözlerin yahudilerden daha az olmadığını biliyormusun.. Karşı masal ülkelerinin Devlerinin ettiği sözlere inanırsak, bizlerin Dev ideolojisine kapılmış cüceler olduğumuzu söylerim bende..

Üst Alt