Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Maydanoz, sarımsak, limon şifalı mı kullanan var mı?

Zorro

Aktif Üye
Konular
247
Reaksiyonlar
0
TV de tanıtılan 10 maydanoz 10 limon 10 sarımsak 1+1 kullanan var mı Bilgi veriniz
Bayağı şifalı diyor reklam öyle

Zorro O tarifi blender ile kendimiz yapıyoruz . Etkisi kuvvetli C vitamini olması ve yüzde parlaklık sağlaması , canlılık getirmesidir . C vitamin deposu olması dışında hiçbir faydası yoktur . Onlar kurutup kapsül yapıp satıyorlar .

İşe yarar elbette... hepsi sağlıklı bitkilerdir. Ama temelde C vitamini içerirler. C vitamininin kat be kat fazlasını 1grlık 1 kapsülden de alabilirsiniz. :)

Yüksek doz C vitamininin çeşitli hastalık risklerini düşürdüğü (kalp krizi, kanser gibi) bilinmektedir. Ama 3-5 dal maydanoz, biraz limonla o dozlara ulaşmak mümkün değildir.

MeTePe hocam tv den hap alınıp içilmez özellikle yeterli gıda takviyesi almayan kişilerin pharmadon kullanması bile boşa vakit kaybıdır . Gıda takviyesi diye alt yazı , ana temada yarış atı gibi herifin koşuşturması var .

Bu konuyu görünce zakkumdan kanser ilacı yapıp vefat edenler aklıma geldi .

Ben TV reklamından, gıda takviyesinden bahsetmiyorum. Öyle şeylere hiç itibar etmem de, önermem de...

Benim bahsettiğim ilaç olarak satılan C vitamini!

Tvdeki zımbırtılara inanma

sarımsak doğal antibiyotik zaten limon c vitamini deposu muhakkak faydasını görürsünüz denemekten zarar gelmez

Bu tür ürünleri doktorlara danışmadan almak doğru değildir. Çünkü birbirine hangi miktarda karıştırılarak alınması gerektiğini çoğu kişi bilmez, oran orantı olmadığı zaman kimyası bozulur karışınca. Ama tek olarak beslenme alışkanlıklarınıza maydanoz sarmısak limon ekleyebilirsiniz,

mesela limonu içme suyuna birkaç damla ekleyerek her sabah içmenizi tavsiye ederim, sarmisagi hiç çiğnemeden geceleri yatmadan önce bir bardak suyla bir küçük dis olacak şekilde tutmanızı tavsiye ederim, sabahları kahvaltiniza maydonoz yeşilliği de eklemenizi tavsiye ederim.

Maydanoz ödem aticidir, sarmısak sindirim sistemi ve cilde bu şekilde kullanımda çok fayda sağlar, ilk birkaç günde bile hissedersiniz, limon da bu şekilde tüketildiğinde metabolizmanizin hızına katkı sağlar. Bunlar uzun konular tâbi, deneyerek öğrenilen şeylerdir, kulaktan dolma bilgiler değil. Kolaylıklar dilerim.

Doğal antibiyotik, toksin atıyo ve kilo vermeye yardımcı
Sigara içenler kesinlikle yapmalı. Saraçoğlunun sitesinden detaylarına bakın

Ben her öğlen limonlu su içiyorum ve enerji olarak büyük fayda ortadan ikiye bölüa gördüğümü söyleyebilirim. 1 limonu ortadan bölüp bir yarımını bardağa sıkıyorum diğer yarımdan da bir ince dilim kesiyorum limon suyunun üstüne ben soğuk su koyuyorum alışığım soğuk tüketmeye ama ben alışık değilim diyorsan normal sıcaklıkta kullan mideni üşütme bir de ekşiyi de severim ben şahsen sana ekşi gelirse 1 çay kaşığı bal atabilirsin. Tabii şeker de atabilirsin sana kalmış tamamen c vitamini + ödem atıcı + kan dolaşımına ve metabolizmaya yardımcı tabii sana kalmış daha çok uğraşırım dersen 1 haftalık kür hazırla 5-6 limon maydanoz hatta nane, sarımsak hatta zencefil bunları blender de püre haline getirip su ile kokteyl gibi yapabilirsin tamamen sana kalmış

TV de satılan Prof Sarçoğlunun görüntülerinin izinsiz olarak kullanıldığı sahtekarların yaptığı reklamlardan bahsediyorsanız şayet sakın bulaşmayın, 76 yaşında annem bizden habersiz sipariş vermiş inanıp, gelen ürünler tam bir fiyasko, 3 kutuluk setteki kutulardaki kapsül sayısı bile eşit değil ve bazıları patlaktı. Saraçoğlunun sitesindeki tlf dan arayıp sordum, bizimle ilgisi yok, görüntülerimizi başka kanallarda yaptığımız yayınlardan izinsiz alarak almışlar kullanıyorlar defalarca şikayet ettik mahkemeye verdik hala da uğraşıyoruz kesinlikle almayın aldırtmayın dedi.

Uyarılarınız ve bilgileriniz için teşekkür ederim herkese

ben her sabah 1 diş sarımsağı çiğ atarım ağzıma suyla hap içer gibi,birde cam şişedeki suyuma limon keser atarım bazende çilek falan..

Erdal tvye bakıp bişi getirme telde alırsın sen şimdi ordan:D

sarmısak dogal antıbıyotıktır hıcbır sey olmasada:eek:1000 mg augmentını sollar.bır bas sarmısak. kulak ıltıhaplarımda hapa doktora bosverıp sarılırım kendısıne.

lımonun yararları tartısılmaz bıe. o kadar cok ıse yararkı. maydonoz dersenız bulunmaz bır saglık takvıyecısıdır.

Konu sarimsak maydanoz ve limonun faydasi ise bunu tartismaya gerek yok zaten merak eden internette fazlasiyla bilgi bulabilir. TV de sahtekarca pazarlamasi yapilan urunu sormus ilk soruda arkadas.
Sapla samani karismis olmasinda...

Üst Alt