Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Memur olarak kalabileceğim uygun oteller var mı?

fraq

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
Memurlarin kaldiğı uygun oteller var mı? vs vs

Merhaba arkaslar ben 3 gunluk tatil yapabileceğim otel arıyorum varmı bilğiniz barı havuzu olacak yemek olcak memurlarin kaldiğida olur normalde olur

fraq ben de kurban bayramında 3-4 gün için otelde tatil yapmak istiyorum Kuşadası veya Çeşme de ama turistlerin kaldığı tarz bir otel olsun plaja yakın olsun istiyorum .

Öğretmenevi veya belediyelerin sosyal tesisleri de var internetten araştırmak faydanızadır.Hem fiyatı otellere göre uygun hijyenik ve asansörlüdür.

Normal otellerin yıldızlı olanlarında asansör ve hijyen fiyatıda günlüğü 300-500 olur😀 yazın yer yok demeleri var birde

merhaba, bir acentaya danışmanlık yapıyorum. bu hafta içersinde çeşitli altarnetiflerin olduğu otelelr oluşturacağız. bana engell durumunuzu ve özel bir gereksiniminiz olup olmadığını bildirseniz size yardımcı olabilirim
tel: 0533 478 0609
mail: aliaydogmus82@hotmail.com

Üst Alt