Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Memura adi malul raporu tanzim etmek

Gök gözlü

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben Devlet memuru olarak görev yaparken Sosyal Güvenlik Kurumu Yüksek sağlık Kurulunda görevli 3 hekim bu hekimler sosyal güvenlik kurumun hekimleri boş bir kağıda şahsım hakkında el yazısı ile , adi malul olduğuna karar verilmiştir.İmza sağlık kurulu kaşesi basılmış üzeri imzalanmış.Bu rapora dayanarak çalıştığım kurum resen adi malul olarak emekli etti.Çalıştığım kuruma karşı resen emekli edilmemin iptali davasını açtım.Bir yıl olmasına rağmen Y.D.Çıkmadı.Yüksek sağlık Kurulunun adi malul kararına itiraz edip,Adli Tıp Kurumuna sevkimi istedim.Şahsımın sağlık durumunun iyi olduğunu belgeleyip.Yine aynı 3 hekim ret etti.Ankara da idare mahkemeye dava açtım.2013 yılında karar henüz çıkmadı.Artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Lütfen ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olmanızı istiyorum.

Üst Alt