Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Memurlar zam aldı. Bu zamlar sosyal yardımları olumlu yönde etkiler mi?

derbo78

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Sosyal yardım zamları da yükselirmi Bugünki memur ve memur emekli zamlarından

asgari ücrete zam geldiğinde 2022 ve ebm maaşları da zamlanır

Ahmet T

Asgari ücretle bizim alakamız yok memur verilen orandan alıyoruz biz artı enflasyon farkı daha çok var şuan konuşmak için erken

yani şimdi asgari ücrete zam gelince bizde yararlanmıyoz mu
alla alla ben mi yanlış biliyorum

Ahmet T

Dediğim gibi bizim asgari ücretle ilgimiz yok memura verilen orandan alıyoruz artı enflasyon farkı zaten zamlı maaşı nasipse şubatta alıcaz daha çok var

Kardes benim dediğim dün memurlar zam aldı.bu zamlar sosyal yardımlarada yansıycakmı onu diyom

derbo78 ve Ahmet T kardeşlerim tolg@ 2 kez cevaplamış ya.. ''bizim asgari ücretle ilgimiz yok memura verilen orandan alıyoruz'' diye.. Kaç defada anlıyorsunuz bari onu söyleyin!!!

derbo78
Yansıyacak da niye bu kadar abartılı şekilde soruyorsunuz onu anlamadım görende 1000 TL zam alcaz sanır tahminimce alacağımız zam 100 150 tl civarında olur büyük ihtimalle

Verilen zam engelli maaşlarına ocakta yansır. 2021 ocak ve temmuzda zam verildi zaten 2022 yi bekliceksiniz

Üst Alt