Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Menisküs ameliyatı sonrası fizik tedavi görenler, deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

muratmurat

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar.konunun üzerinden çok geçmiş ancak ben tekrar döneyim.ben yaklasık 4 ay önce basıt bır menıskus amelıyatı geçirdim ameliyat sonrası daha iyileşemeden kendim hatamdan dolayı ön bağları kopardım ve yaklasık 3 hafta kopuk bağ ıle takıldım sonrasında tekrar ameliyat oldum.tabi ki aylarca hareket etmeyen bacak ta kaslar kısaldı şimdi bende o kasları açmaya çalışıyorum sorum şu.fizik tedaviye gidiyorum hem devlet hem özel ev de de günde en az bır defa calısıyorum.şuan ancak 70 derecelik bir açı var bende.bir fizyoterapist bacagımı açarken takıldıgı yerde anıden bastırıp içinden çat diye ses getirdi ben size o an ki acıyı tarif edemem anlatamam nasıl bagırdım gözlerim nasıl karardı ve agladım gece bile aklıma geldikçe agladım.şimdi münkün degil onu yaptıramıyorum yapabildgim şu ve bu şekil düzelirmi bükülebildigi en son noktada yardım alarak tabiki büküp o acıya dayanıp bagıra bagıra esnettiriyorum bu kadarı yeterli mi.yoksa illa ki o şekil anıden ileri mi bukulmesı lazım ne olur acil cevap verin hayata küsme noktasındayım.lütfen.sayın editör nasıl olması lazım.saygılarımla

bu konuda bana bir cevap gelmedi sağlık olsun :)ben bu arada bu acıları çekerek bacağım da ki acıyı 90 derece yaptım başka yolu yok sanırım.

Üst Alt