Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Menüsküs yırtık MR'da görünüyor ama doktor yok diyor..?

hdoa

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar diz cerahisinde iyi bir doktor önerin. Sağ dizimde ve ayak bileğimde çok ağrı var basamıyorum iki farklı hastanede mr çektirdim ilk hastanede çektirdiğim MR GÖRÜNTÜLERİNE doktor bakmadan direk rapora bakarak dizde menüsküs yırtığı ayak bileğinde de kist olduğunu ve ameliyat olmam gerktiğini söyledi.

daha kapsamlı bir ünversite araştırma hastanesine gittim elimdeki MR görüntülerini verdim ordaki doktora baktı iç menüsküste sıkıntı var gibi ama iyi çekilmemiş bide burada çektirelim dedi ve tekrar MR çektirdik

ünvistede sonuçlerı için gittiğimde mr görüntülerine baktı hiç bir şey yok yırtık falan yok sağlamsın dedi. ben çok ağrıdığını basamdığımı söyleyince bide rapora bakalım dedi, raporda da aynı diğer mr raporu giib yırtık var yazıyor ama doktor yok diyor ne yapmalıyım basıp yürüyemiyorum yaşım 25

Üst Alt